Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1990039911
REGON: 160402473
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Nazywam się Monika Gumienny i jestem radcą prawnym. Kancelarię prowadzę nieprzerwanie od 2011 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Krapkowicach, na terenie województwa opolskiego. Służymy kompleksowym doradztwem i pomocą prawną.

Oferta

W branży prawniczej jesteśmy obecni od ośmiu lat. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie klientów oraz wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku. Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej w każdej kwestii. W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • pomoc w sprawach z zakresu prawa handlowego
  • pomoc w sprawach zamówień publicznych
  • pomoc w sprawach z zakresu prawa pracy
  • pomoc w sprawach rodzinnych
  • pomoc w sprawach związanych ze spadkiem
  • doradztwo w sprawach rozwodowych
  • pomoc w uzyskaniu odszkodowania
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani radcy prawni, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie potwierdzone licznymi certyfikatami i uprawnieniami. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o których informujemy klientów.

Ponadto oferujemy pomoc mediatora i psychologa, a także proponujemy grupy wsparcia i spotkania tematyczne. Naszymi klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale i klienci biznesowi. W tym zakresie sporządzamy projekty umów spółki i wzoru umów z konsumentami. Dodatkowo prowadzimy negocjacje handlowe w aspekcie prawnym. Obsługujemy klientów anglo- i niemieckojęzycznych.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Monika Gumienny Radca prawny

Monika Gumienny Radca prawny, Krapkowice

Opinie (2)

Opinie o firmie Monika Gumienny Radca prawny

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Andrzej M
Andrzej M
1.0
06.09.2018
Witam, Jedyne co w tej kancelarii jest na poziomie to miła obsługa. Niestety pomocy prawnej lepiej szukać gdzieś indziej. Skorzystałem raz i strata czasu i przedewszystkim pieniędzy. Sprawę dokończyłem osobiście bo pan który tam siedzi myśli ze szkołe skończyć to wszystko.
Bernhard S.
Bernhard S.
1.0
01.08.2018
Pan Waldemar za poradę z której nic nie wynikło ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi w prostej sprawie( szczegóły darujmy sobie) pobrał 150 zł Pani Monika bierze 50 zł i zawsze odpowiedz na moje pytanie dostawałem niestety jest na urlopie macierzyńskim i obowiązki przejął mąż który jak widać się ceni. Niestety nie skorzystam więcej z usług tej kancelarii.