Coaching kryzysowy i pomoc w sytuacjach wypalenia zawodowego
Coaching kryzysowy i pomoc w sytuacjach wypalenia zawodowego, Monika Chwojnicka Coaching, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7711671301
REGON: 361994682
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Nazywam się Monika Chwojnicka, jestem profesjonalnym coachem specjalizującym się life coachingu i coachingu kryzysowym. Posiadam akredytację ACC International Coach Federation oraz certyfikat trenera metody FRIS. Mój gabinet znajduje się we Wrocławiu.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Ukończyłam wydział lekarski Akademii Medycznej w Łodzi i nadal jestem aktywna w zawodzie. Aby móc pomagać osobom w sposób kompleksowy wyspecjalizowałam się w life coachingu, coachingu kryzysowym oraz treningu osobowości w przezwyciężaniu trudności i osiąganiu wyznaczonych celów.

W ramach oferowanego wsparcia pracuję ze swoimi klientami nad:
  • ćwiczeniem asertywności
  • identyfikacją nawyków
  • odkrywaniem talentów
  • pracą nad ograniczającymi przekonaniami
  • rozwojem osobistym
  • rozwojem zawodowym
  • zarządzaniem czasem
Prowadzę również warsztaty świadomego oddychania.

W sposób indywidualny dostosowuję formę współpracy do potrzeb i oczekiwań klientów. Prowadzę sesje w formie indywidualnej, grupowej oraz sesję dla par.

Swoją współpracę z klientami opieram na standardach i zasadach etyki ICF.

Pomagam również w sytuacjach nagłych związanych z kryzysami zawodowymi, wypalenie, osamotnieniem, czy konfliktami z otoczeniem.

Jestem także certyfikowanym trenerem FRIS, czyli polskiej metody psychometrycznej do badania stylów ludzkiego myślenia, której wyniki można bardzo skutecznie wykorzystywać w:
  • kształtowaniu relacji
  • biznesie
  • życiu osobistym
Wszystkie sesje prowadzone ze mną przebiegają w radosnej i przyjaznej atmosferze wzajemnego zrozumienia.

W przypadku pytań zapraszam do bezpośredniego konaktu ze mną.

Artykuły

Na czym polega coaching i kiedy się na niego zdecydować?
Na czym polega coaching i kiedy się na niego zdecydować?
Z coachingu warto skorzystać, gdy mierzymy się z wyzwaniem, bądź mamy życiowe trudności. Coach pomaga poznać nasze zasoby, które mogą rozwiązać problem.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Monika Chwojnicka Coaching

Monika Chwojnicka Coaching, Wrocław

Opinie (14)

Opinie o firmie Monika Chwojnicka Coaching

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Mariusz
Mariusz
5.0
20.09.2020
Dobrze wykorzystałem jej rady przy staraniach o awans, zakończonych sukcesem.
Igor
Igor
5.0
17.07.2020
Mogę ją polecić. Bardzo dobry coach, który mówi o konkretach, a nie tylko ogólnych stwierdzeniach.
Leszek
Leszek
5.0
12.05.2020
Szczerze polecam pomoc pani Moniki. Do każdego podchodzi indywidualnie, z wielką sympatią i radością, która się udziela.
Juliusz
Juliusz
5.0
21.03.2020
Mogę polecić. Profesjonalista w tym, co robi, a do tego lekarz.
Karolina C.
Karolina C.
5.0
13.02.2020
Dzięki badaniu FRIS zaczęłam inaczej patrzeć na moją pracę. Już teraz wiem, czym powinnam się zajmować aby czerpać z pracy więcej radości, a tym samym korzyści finansowych. Nie będę dłużej wykonywała czynności, których nie lubię (nie są zgodne z moim stylem myślenia) i łatwiej będzie mi je zlecić komuś, kto szybciej i lepiej je za mnie wykona, a w tym czasie zaoszczędzę czas na to w czym jestem dobra. Jestem partnerem i lubię to w sobie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.02.2020
Nie wyobrażam sobie lepszej osoby do przeprowadzania analizy FRIS niż Pani Monika. Przesympatyczna, bardzo mądra, konkretna, doświadczona, świadoma tego, jak poważnym narzędziem włada ;). Idealny zawodnik, partner, badacz i wizjoner! Po przeprowadzonym badaniu i spotkaniu z Panią doktor, powiedziałam jedno zdanie: nareszcie mam to na piśmie! Pani Monika odegrała w moim życiu większą rolę niż doradca zawodowy, psycholog, czy nawet rodzice, którzy intuicyjnie powinni wiedzieć, do czego jest "stworzone" ich dziecko. Usłyszałam gratulacje, ponieważ od kilku lat na poważnie bawię się w pisanie. Prowadzę blog i wydałam książkę dla dzieci. Jestem wizjonerem entuzjastą i bardzo dobrze się z tym czuję. Już wiem, dlaczego moja ścieżka zawodowa była tak pokręcona i dlaczego ciągle byłam niezrozumiana. Polecam każdej osobie, zwłaszcza w wieku nastoletnim, by zadzwoniła do Pani Moniki Chwojnickiej i natychmiast umówiła się na wizytę i badanie. FRIS w jej rękach to magiczna różdżka! :))))
Ineczka
Ineczka
5.0
10.01.2020
Bardzo skuteczna metoda i bardzo skuteczna osoba dzięki czemu dzisiaj jestem już w zupełnie innym miejscu. Ciągle w drodze , ale już wiem ,w którym kierunku zmierzać.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.01.2020
Dzięki P. Monice wiem już ja, i MÓJ mąż , że jestem 100% partnerem ... I nie można ze mnie na siłę zrobić zawodnika... Mąż właśnie okazał się nim być ...i teraz już wiemy jak rozmawiać ze sobą ,żeby : A) zrozumieć sie, B) nie obrazić się, C) osiągnąć cel ;) D) nie zmieniać nikogo .... Znakomity coach! Polecam ! Sesje dla Par coś wspaniałego!!! Dziękuję! Sylwia & Michał
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
04.01.2020
Uczęszczam na sesję do tej pani i jestem z nich zadowolony. Już po dwóch spotkaniach można stosować przekazane wskazówki i zmieniać swoje nastawienie do życia oraz pracy. To naprawdę działa. Polecam.
Małgosia
Małgosia
5.0
27.12.2019
W moim przypadku FRIS okazał się doskonałym sposobem na odnalezienie porozumienia z siostrą. Polecam :)
Adam
Adam
5.0
15.12.2019
Polecam coaching jako metodę pracy nad swoimi celami. To działa :)
Aneta
Aneta
5.0
13.12.2019
Polecam z całego serca . Profesjonalnie podejście i do tego SUPER KOBIETA ❤️❤️❤️
Doda
Doda
5.0
10.12.2019
Bardzo profesjonalna Pani coach
Roman
Roman
4.0
25.11.2019
Jestem bardzo wdzięczny pani Monice za pomoc. Pomogła mi radzić sobie ze stresem w pracy i lepiej organizować czas. Dzięki temu stałem się bardziej wydajny, zorganizowany, a przede wszystkim czuje się lepiej i praca daje mi znowu satysfakcję. Polecam.