przyjazna Zegarmistrze, Monika Antas Zegarmistrz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261698249
REGON: 014935808
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Nazywam się Monika Antas i od 1999 roku zajmuję się prowadzeniem firmy usługowo-handlowej w Warszawie. W tym zakresie świadczę usługi zegarmistrzowskie.

Oferta

Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny, gdyż pragnę w jak najlepszy sposób poznać jego oczekiwania. Oferuję:
  • serwis zegarków (również starych modeli),
  • sprzedaż zegarków,
  • wymianę szkiełek, pasków i bransolet w zegarkach.
Ponadto posiadam w sprzedaży różnego rodzaju zegarki ścienne, budziki oraz zegarki naręczne. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zajmuję się także wymianą baterii w zegarkach. Doskonale zdaję sobie sprawę, że samodzielne wykonanie tej czynności może skutkować uszkodzeniem różnych mechanizmów. Z tego względu w moim zakładzie posiadam specjalistyczne narzędzia zegarmistrzowskie, dzięki którym wymiana baterii przebiega bez żadnego problemu. Jestem także pasjonatką biżuterii, dlatego w asortymencie posiadam jej różne rodzaje. Sprzedaję:
  • biżuterię srebrną,
  • biżuterię sztuczną,
  • biżuterię ze stali szlachetnej,
  • biżuterię z kamieni naturalnych.
W tym zakresie zajmuję się też profesjonalną naprawą biżuterii. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty oraz do kontaktu!

Artykuły

Wyślij zegarek do naprawy kurierem do firmy Zegarmistrz Monika Antas
Wyślij zegarek do naprawy kurierem do firmy Zegarmistrz Monika Antas
Zegarmistrz Monika Antas naprawia i sprzedaje czasomierze. Uszkodzony zegar warto wysłać do firmy, a po usunięciu usterki, będzie chodził punktualnie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Monika Antas Zegarmistrz

Monika Antas Zegarmistrz, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie Monika Antas Zegarmistrz

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Marek
Marek
4.0
04.05.2022
Kupiłem tutaj zegarek na ścianę, do salonu. Bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. Polecam.
Edyta
Edyta
5.0
24.03.2022
W tym zakładzie zegarmistrzowskim pracują naprawdę kompetentni ludzie. Mój zegarek został naprawiony w terminie i działa do dnia dzisiejszego.
Jarosław
Jarosław
5.0
22.01.2022
Dla mnie ten zakład jest po prostu dowodem na to, że wszystko da się naprawić. Myślałem, że mój zegarek jest już do wyrzucenia, ale koleżanka poleciła mi, żebym odwiedził ten sklep. Pani tam pracująca naprawdę zna się na tym, co robi. Mój zegarek chodzi bez żadnych zastrzeżeń. Polecam!