Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8542356097
REGON: 32067760500000
KRS: 0000331320
Rok założenia:
2009

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Tynkowanie to wykonywanie trwałych warstw na ścianach i sufitach. Odmianą tynkowania jest maszynowe...
Możecie Państwo liczyć z naszej strony na przeprowadzanie prac tynkarskich wewnątrz budynków. Wykon...
Nasz zespół z firmy Puc Tynk oferuje usługi wykończeniowe, a także remontowe i służy doradztwem na ...
Toruń, Jana Michała Hubego 39A lok. 1
Remonty, prace wykończeniowe i usługi budowlane warto powierzyć fachowcom. Najlepszym wyborem jest ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Mondo Sp. z o.o." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 8542356097. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 32067760500000. Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) Spółki to: 0000331320.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Koszalin w województwie zachodniopomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2009 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Zwycięstwa 40 lok. 43. Kod pocztowy do korespondencji to: 73-110 Koszalin. Kompletne współrzędne GPS to: 54.1893984N, 16.1773252E. Przedsiębiorstwo "Mondo Sp. z o.o." działa od lat w branży Usługi murarskie i tynkarskie.



Mondo Sp. z o.o. realizuje działalność w ramach kodów PKD:
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Mondo Sp. z o.o.

Mondo Sp. z o.o., Koszalin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.