Prywatna przychodnia kardiologiczna - badania i konsultacje
Prywatna przychodnia kardiologiczna - badania i konsultacje, Molikard s.c. Centrum medyczne, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9442175988
REGON: 120608875
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Molikard s.c. Centrum medyczne jest prywatną przychodnią lekarską zlokalizowaną na terenie Krakowa. Zajmujemy się usługami medycznymi związanymi z kardiologią. Działamy już od 2008 roku.

Oferta

Nasze centrum medyczne to miejsce, w którym skupiamy się na wszelkich sprawach związanych z dziedziną kardiologii.

Przeprowadzamy wszelkie niezbędne badania, konsultujemy się z pacjentami i szukamy nowych rozwiązań. Staramy się uwrażliwiać naszych pacjentów na to, jak bardzo ważna jest profilaktyka w zakresie serca i układu krążeniowego.

Możemy zaproponować między innymi:
  • badania serca,
  • konsultacje kardiologiczne,
  • EKG z opisem.
Kardiologia jest nauką dynamiczną, która rozwija się praktycznie z dnia na dzień. Kolejne badania pozwalają jeszcze bardziej zrozumieć zasady powstawania chorób oraz ich skutecznego zwalczania. Śledzimy wszystkie nowości ze świata naukowego i w miarę możliwości staramy się wdrażać je w wykorzystywane przez nas metody leczenia.

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny i drogę każdego leczenia odbieramy odpowiednio do jego profilu. Prowadzimy konsultacje i wywiady, które mają na celu dogłębne zrozumienie problemu i jego szczegółowe przeanalizowanie. Każdy pacjent jest tak samo ważny i każdemu poświęcamy tyle samo uwagi.

Pomimo wielu lat doświadczenia w dziedzinie kardiologii nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą wiedzę tak, by niesiona przez nas pomoc była coraz bardziej skuteczna.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Wizyta u kardiologa – kiedy warto ją zaplanować?
Wizyta u kardiologa – kiedy warto ją zaplanować?
Profilaktyka chorób układu krwionośnego jest kluczowa dla utrzymania zdrowia i życia pacjentów. Sprawdź, kiedy należy zaplanować konsultację kardiologiczną?
Co wyróżnia godne polecenia centrum medyczne?
Co wyróżnia godne polecenia centrum medyczne?
Mocne strony prywatnych przychodni. Krótki czas oczekiwania na wizytę oraz wyspecjalizowany sprzęt. Dowiedz się, do jakiego lekarza warto pójść prywatnie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Molikard s.c. Centrum medyczne

Molikard s.c. Centrum medyczne, Kraków

Opinie (11)

Opinie o firmie Molikard s.c. Centrum medyczne

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Laura
Laura
5.0
04.07.2021
Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy przybytek kardiologiczny. Pomoc na najwyższym poziomie.
Eryk
Eryk
5.0
30.05.2021
Polecam z pełnym przekonaniem. Nie trafiłem wcześniej do kardiologa, który miałby tak całościowe spojrzenie na daną chorobę i potrafił szukać przyczyn w zaskakujących miejscach.
Kajetan
Kajetan
4.0
10.03.2021
Jak dla mnie najlepsi lekarze, z którymi miałem styczność w życiu. Zero zblazowania tylko prawdziwa misja leczenia.
Robert
Robert
4.0
25.01.2021
Szwagier polecił mi odwiedzić tą przychodnie kiedy szukałem porządnego kardiologa. Nie pomylił się. Pomogli mi w znacznym stopniu.
Ania
Ania
5.0
26.11.2020
Przede wszystkim fachowa obsługa i co najważniejsze ogromna wiedza ze strony lekarzy. Ich profesjonalizm jest naprawdę warty ceny, którą trzeba zapłacić za badania czy konsultacje.
Kuba
Kuba
5.0
12.09.2020
Lekarze niezwykle sympatyczni i otwarci. Słuchają pacjenta i nikogo nie traktują z góry. To rzadkość w naszych czasach. Polecam.
Renia
Renia
5.0
01.07.2020
Jestem niezwykle zadowolona z wizyty. Udało mi się u nich znaleźć potrzebną pomoc i teraz czuję się tak, jak powinnam.
Barbara
Barbara
4.0
15.05.2020
Trafiłam tutaj z rekomendacji znajomej, której jestem teraz niezmiernie wdzięczne. Wszędzie mówili, że z moją wadą nic już się nie da zrobić, jednak w Molikardzie znalazłam pomoc.
Eliza
Eliza
4.0
18.03.2020
Rzadko zdarza się trafić na lekarzy, którzy w tak szczegółowy sposób podchodzą do wyników badań. Potrafią z nich wyciągnąć więcej niż w publicznych placówkach i wskazać prawidłowe metody leczenia.
Kornelia
Kornelia
5.0
28.01.2020
Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak kompleksowej opieki. Lekarze, którzy znają się na swoim fachu i podchodzą do pacjenta jak do człowieka.
Adela
Adela
5.0
09.11.2019
W centrum czuje się właściwie zaopiekowana. Nie wyobrażam sobie, żebym miała leczyć się gdzie indziej.