Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8951010396
REGON: 930724293
Rok założenia:
1993

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Pensjonat Rajski Dom w Kudowie Zdroju prowadzimy z myślą o organizacji turnusów rehabilitacyjnych. ...
Zajmujemy się świadczeniem usług w branży turystycznej. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugrunto...
Pensjonat zapewnia doskonałe warunki noclegowe, miłą i profesjonalną obsługę, a także bardzo atrakc...
Prowadzony przez nas ośrodek to idealne miejsce na wyciszenie, a także zastanowienie się nad własny...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Molendowski Eugeniusz. Zakład usługowo - handlowy" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 8951010396. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 930724293.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Wrocław w województwie dolnośląskim. Działa na rynku od 1993 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Klaczki 29. Kod pocztowy do korespondencji to: 51-151 Wrocław. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.13681N, 17.06325E. Branża Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska to dziedzina, w której firma "Molendowski Eugeniusz. Zakład usługowo - handlowy" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Molendowski Eugeniusz. Zakład usługowo - handlowy" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Wrocław jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 698 947 883 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Molendowski Eugeniusz. Zakład usługowo - handlowy

Molendowski Eugeniusz. Zakład usługowo - handlowy, Wrocław

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Molendowski Eugeniusz. Zakład usługowo - handlowy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.