Mobilne usługi fryzjerskie - szybko i tanio.
Mobilne usługi fryzjerskie - szybko i tanio., Mobilny Salon Fryzjerski Ombrett Anna Korfel, Dalechowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6821666772
REGON: 120898815
Rok założenia:
2009

O firmie

Mobilny Salon Fryzjerski Ombrett jest zlokalizowana w Dalechowicach, na terenie powiatu kazimierskiego, w województwie świętokrzyskim. Specjalizujemy się w usługach fryzjerskich. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Anna Korfel.

Oferta

Świadczone przez nas mobilne usługi fryzjerskie to odpowiedź nowe czasy, w których pędzie czasami ciężko jest znaleźć czas, żeby umówić się do fryzjera lub po prostu wejść z biegu. My dojeżdżamy do naszych klientów i do tego gwarantujemy im obsługę na najwyższym poziomie!

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku od krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to między innymi:
  • strzyżenie damskie,
  • prostowanie,
  • farbowanie włosów,
  • strzyżenie + modelowanie,
  • strzyżenie męskie.
Możemy również zaproponować mezoterapię oraz profesjonalną regenerację ozonową włosów. Zajmujemy się też modelowaniem włosów. Podejmiemy się także wykonania trwałej oraz ułożenia wielu innych fryzur. Wykonujemy fale, loki oraz koki i upięcia.

Oprócz tego możemy polecić nasze usługi przy zabiegach takich jak refleksy i pasemka, a także wykonujemy ombre oraz sombre. Nie obca jest dla nas technika balejagu. Uzupełnienie naszej oferty to dekoloryzacja włosów oraz prostowanie keratynowe.

Nasza kadra to zespół doświadczonych fryzjerek, które poprzez swój wieloletni staż oraz obszerną wiedzę branżową są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, szybki dojazd oraz dokładność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Na czym polega terapia ozonowa włosów?
Na czym polega terapia ozonowa włosów?
Terapia ozonowa włosów to świetny sposób na ich regenerację i wzmocnienie. Zabieg warto wykonać u fryzjera, takiego jak Mobilny Salon Fryzjerski Ombrett

Wideo

Kontakt

Kontakt Mobilny Salon Fryzjerski Ombrett Anna Korfel

Mobilny Salon Fryzjerski Ombrett Anna Korfel, Dalechowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Mobilny Salon Fryzjerski Ombrett Anna Korfel

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eryka
Eryka
5.0
06.09.2019
Skorzystałam z usługi Pani Ani jakieś czas temu po raz pierwszy i jestem ogromnie zadowolona! Przyjechała na czas, obładowana sprzętem. Strzyżenie i farbowanie wykonane idealnie!