Sprzedaż i montaż osłon okiennych
Sprzedaż i montaż osłon okiennych, Mobi Galanteria okienna Jarosław Głowacki, Ząbki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5661716703
REGON: 147142803
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba firmy Mobi znajduje się w Ząbkach, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo Jarosława Głowackiego specjalizuje się w handlu i usługach związanych z galanterią okienną i drzwiową. Działa na rynku od 2014 roku i realizuje zamówienia osób fizycznych, firm i instytucji.

Oferta

Osłony przeciwsłoneczne to przydatny dodatek do stolarki aluminiowej, drewnianej i wykonanej z tworzyw sztucznych. Ich zadaniem jest zaciemnianie wnętrza i obniżanie temperatury, ale chronią także przed niepowołanym wzrokiem, a niektóre również przed włamaniami. W zależności od odmiany osłony przeznaczone są do montażu wewnętrznego lub zewnętrznego. Te instalowane w pomieszczeniach są dedykowane do pokoi mieszkalnych, kuchni, łazienek i innych miejsc w domach, mieszkaniach i lokalach użytkowych. Najlepsze jakościowo rozwiązania służące do osłony okien znajdą Państwo w ofercie firmy Mobi. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi i klasycznymi konstrukcjami, wykonanymi z wytrzymałych materiałów. W połączeniu z precyzyjnym montażem zapewnia to długotrwałe użytkowanie i zachowanie walorów użytkowych zakupionych osłon. Firma gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego w ciągu siedmiu dni wykonuje pomiary potrzebne do dopasowania galanterii okiennej i ją montuje.

Oferta osłon dostępnych w firmie Mobi obejmuje między innymi rolety. Można wśród nich wyróżnić rolety dzień noc, rolety materiałowe i rozwiązania wolnowiszące. Rolety produkowane są w wersjach z gładkim materiałem lub wzorzystych, w wielu wariantach kolorystycznych. Do rolet zalicza się także konstrukcje zewnętrzne: zarówno elewacyjne, jak antywłamaniowe. Firma sprzedaje nie tylko samą konstrukcję, ale również silniki sterujące roletami.

Mobi proponuje klientom także żaluzje, w tym:
  • plisy
  • żaluzje drewniane
  • żaluzje pionowe
  • żaluzje aluminiowe
Do żaluzji proponowane są takie dodatki jak drabinka taśmowa, listwa dolna drewniana i karnisz drewniany.

Uzupełnieniem oferty, ale jednocześnie bardzo przydatną osłoną są moskitiery. Chronią one wnętrze przed owadami, dlatego warto je zamontować na oknach i drzwiach. Dostępne odmiany tych konstrukcji to:
  • moskitiery ramkowe
  • moskitiery otwierane
  • moskitiery rolowane
  • moskitiery przesuwane
Więcej informacji i zdjęć dokumentujących zrealizowane przez Mobi zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mobi Galanteria okienna Jarosław Głowacki

Mobi Galanteria okienna Jarosław Głowacki, Ząbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Mobi Galanteria okienna Jarosław Głowacki