Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa
Obsługa księgowa i kadrowo-płacowa, MK Biuro Księgowe, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781043538
REGON: 639770542
Rok założenia:
2016

O firmie

Właścicielką naszego Biura Księgowego MK jest Marta Kardacz. Zajmujemy się obsługą księgowa Klientów indywidualnych oraz firm. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Nasze usługi są skoncentrowane na księgowości, którą wielu z naszych pracowników zajmuje się od lat Stawiamy na dokładność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z Klientów, przez co zyskaliśmy już grono stałych i zadowolonych odbiorców naszych usług.

Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, i prawnych, a także różnego rodzaju firm i spółek. Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rozchodów i przychodów, ksiąg rachunkowych i handlowych. Problemem dla nas nie będzie także sporządzanie sprawozdań finansowych, do GUS i NBP. Klientom jesteśmy w stanie zaoferować także analizy finansowe i raporty.

Ogromne doświadczenie w branży dodatkowo pozwala nam na świadczenie fachowego doradztwa względem doboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, optymalizacji finansowej działalności, czy też prowadzenia firmy.

Nasza oferta obejmuje pełną księgowość, dlatego oferujemy także prowadzenie ewidencji ryczałtowych, obsługę płac i kadr. W przypadku tych ostatnich nasza oferta to między innymi:
  • listy płac,
  • deklaracje ZUS,
  • rozliczanie PIT,
  • obsługa kadrowa,
  • dokumentacja kadrowa,
  • dokumentacja urlopowa,
  • sporządzanie umów o pracę,
  • umowy cywilnoprawne,
  • świadectwa pracy.
Klientom naszego biura gwarantujemy pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do potrzeb. Przedstawiamy atrakcyjne warunki współpracy, a także jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych Odbiorców. Odpowiednio doradzimy, a także udzielimy odpowiedzi na każde, nawet najbardziej wyczerpujące pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Obsługa kadrowo-księgowa z Biurem Księgowym MK
Obsługa kadrowo-księgowa z Biurem Księgowym MK
Szukasz w Poznaniu lub jego okolicach profesjonalnej firmy do obsługi Twojego przedsiębiorstwa w zakresie kadrowo-płacowym? Sprawdź ofertę Biura Księgowego MK.

Wideo

Kontakt

Kontakt MK Biuro Księgowe

MK Biuro Księgowe, Poznań

Opinie (11)

Opinie o firmie MK Biuro Księgowe

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Lord
Lord
4.0
20.09.2021
Polecam za godną reprezentację Klienta przed organami finansowymi. Naprawdę warto.
dardar
dardar
5.0
30.07.2021
Naprawdę warto się z nimi skontaktować. Reprezentują naprawdę wysoki poziom obsługi Klienta.
Dariusz
Dariusz
5.0
14.05.2021
Miła i kompetentna obsługa, atrakcyjne warunki współpracy oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków. Tak bym określił korzystanie z usług biura księgowego MK.
bartekmietki
bartekmietki
5.0
20.03.2021
Polecam. Naprawdę udana współpraca. Żałuję, że wcześniej nie trafiłem na to biuro księgowe. Uniknąłbym masy nerwów z ich poprzednikami.
Robert_Kulig
Robert_Kulig
5.0
27.01.2021
Polecam serdecznie. Korzystając z usług księgowych tego biura, można liczyć na naprawdę udaną współpracę. Znakomicie wywiązują się z wszelkich powierzonych obowiązków.
Franek
Franek
5.0
19.11.2020
Reprezentowali mnie w urzędzie, bez nich nie dałbym rady poradzić sobie z księgowością.
Bożena
Bożena
5.0
10.09.2020
Bardzo dokładnie działają, biorą odpowiedzialność za swoją pracę, super.
Jacek Czarny
Jacek Czarny
5.0
04.07.2020
Najlepsza obsługa księgowości, polecam.
Sandra
Sandra
5.0
30.05.2020
Biuro rachunkowe, któremu warto zaufać. Bardzo się przykładają do powierzonych im zadań. W dodatku świadczą doradztwo finansowe, a to wszystko w dobrej cenie.
Adrianna
Adrianna
5.0
19.03.2020
Zajęli się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów mojej firmy. Jestem zachwycona usługami, są konsekwentni w tym, co robią.
Lidka
Lidka
5.0
29.01.2020
Polecam to biuro rachunkowe, są świetni. Nie miałam komu powierzyć obsługi księgowej mojej firmy, oni się tym zajęli i jestem zadowolona.