Tłumaczenia języka niemieckiego
Tłumaczenia języka niemieckiego, Mitura J. Biuro tłumaczeń języka niemieckiego, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7121022286
REGON: 430564735
Rok założenia:
2001

O firmie

Biuro tłumaczeń istnieje od 1995 roku. Nasza siedziba mieści się w Lublinie. Zajmujemy się tłumaczeniami przysięgłymi języka niemieckiego. Właścicielką jest Joanna Mitura.

Oferta

Tłumaczenie to niezwykle ważne i potrzebne zadanie. Zazwyczaj przekonujemy się o tym, kiedy wyjeżdżamy za granicę i konieczne jest przetłumaczenie jakiegoś dokumentu. Nie zawsze może być wykonane przez przypadkową osobę znającą język. Często potrzebna jest pieczątka i potwierdzenie tłumacza przysięgłego. To gwarancja tego, że tekst został przetłumaczony zgodnie z oryginalną treścią.

Oferta naszego biura to: tłumaczenia tekstów specjalistycznych, tłumaczenia ekonomiczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia dokumentów urzędowych i samochodowych. Ponadto zajmujemy się tłumaczeniami dokumentów celnych, a także tłumaczeniami prawniczymi. Z racji dbania o potrzeby naszych Klientów tłumaczenia, które na to pozwalają, wykonujemy w tempie ekspresowym.

Język niemiecki jest naszą specjalnością i gwarantujemy, że nie ma on przed nami tajemnic. Prowadzimy tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski. Nieustannie uzupełniamy wiedzę, zapewniając w ten sposób naszym Klientom, usługi na najwyższym poziomie. Cechuje nas solidność, rzetelność oraz dotrzymywanie wcześniej ustalonych terminów. Gwarantujemy zachowanie pełnej, tak ważnej w tej branży poufności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura.

Artykuły

Tłumaczenia, niemiecki – szybkie usługi
Tłumaczenia, niemiecki – szybkie usługi
Oprócz bardzo wysokich kwalifikacji tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, ich obowiązkach i predyspozycjach powinniśmy znać trudy tego zawodu. Jakie? Spra

Wideo

Kontakt

Kontakt Mitura J. Biuro tłumaczeń języka niemieckiego

Mitura J. Biuro tłumaczeń języka niemieckiego, Lublin

Opinie (3)

Opinie o firmie Mitura J. Biuro tłumaczeń języka niemieckiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Hania
Hania
5.0
11.09.2019
Lubię współpracować z tymi ludźmi.
Eryka
Eryka
5.0
07.07.2019
Świetnie to wygląda. Uczę niemieckiego od lat, ale nie mam uprawnień tłumacza przysięgłego. Musiałam mieć przetłumaczone dokumenty i skorzystałam z tego biura.
Maryna
Maryna
5.0
27.05.2019
Bardzo podoba mi się to, w jaki sposób wykonują w tym biurze tłumaczenia. Profesjonalnie to wygląda. A mam o tym pewną wiedzę.