Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6271532031
REGON: 278158599
Rok założenia:
2008

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe Misztal Prakseda, które ma swoją siedzibę w Chorzowie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, swoje usługi świadczymy już od ponad dwunastu lat.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości, oferujemy Państwu księgowanie dokumentów, przygotowujemy wszelkie niezbędne deklaracje oraz sprawozdania finansowe, udzielamy informacji i porad księgowych. Załatwimy za Klienta sprawy w urzędach, odbieramy i dostarczamy dokumenty za pośrednictwem kuriera.

Nasze usługi obejmują udzielanie wyjaśnień i porad oraz reprezentację Klienta przed organami skarbowymi oraz urzędami. Oferujemy kompleksowe prowadzenie księgowości, w tym między innymi:
  • bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych,
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie miesięcznych sprawozdań,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • sporządzanie planów amortyzacji.
Zajmujemy się również prowadzeniem książki przychodów i rozchodów. W ramach obsługi kadr prowadzimy sprawy BHP akta osobowe pracowników, informujemy o badaniach lekarskich, sporządzamy umowy, wystawiamy świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagradzaniu. Oferujemy prowadzenie obsługi płacowej, w tym zgłaszanie płatników składek oraz pracowników do ZUS, sporządzanie RMUA, listy płac, deklaracji podatkowych czy deklaracji składek ZUS.

Zapewniamy pomoc dla osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą, oferujemy pełne doradztwo księgowe. Mogą Państwo liczyć także na nasze usługi nadzoru księgowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego Misztal Prakseda w Chorzowie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Misztal Prakseda Biuro Rachunkowe

Misztal Prakseda Biuro Rachunkowe, Chorzów

Opinie (0)

Opinie o firmie Misztal Prakseda Biuro Rachunkowe