BUDOWA DOMÓW - REMONTY - WYBURZENIA - TRANSPORT HDS
BUDOWA DOMÓW - REMONTY - WYBURZENIA - TRANSPORT HDS, Mirosław Gaca PPUH Firma budowlana. Transport ciężarowy HDS, Żółwin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341588965
REGON: 147007815
Rok założenia:
2013

O firmie

Mirosław Gaca PPUH to firma zlokalizowana w Żółwinie, na obszarze powiatu pruszkowskiego, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w usługach budowlanych. Działamy od 2013 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są kompleksowe usługi budowlane – budowa domów w stanie surowym lub deweloperskim, remonty oraz prace wykończeniowe. Każde zlecenia traktujemy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać dokładnie to, co wymarzył sobie klient.

Prowadzimy naszą działalność już od sześciu lat. Poprzez zebrane w tym czasie doświadczenie oraz setki wykonanych zleceń, dla sporego grona zadowolonych klientów możemy zapewnić o najwyższej jakości wszystkich wykonywanych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • budowę domów jednorodzinnych,
  • budowę domów wielorodzinnych,
  • prace wykończeniowe,
  • usługi dekarskie,
  • remonty.
Wykonywane przez nas prace przy wykańczaniu wnętrz czy remontach to przede wszystkim szpachlowanie, malowanie ścian, tapetowanie oraz tynkowanie. Wykonujemy tynki zewnętrzne i wewnętrzne. Zajmujemy się również docieplaniem domów oraz elewacjami. Przy remontach łazienki działamy kompleksowo – wykonujemy wszelkie prace łącznie z układaniem glazury i terakoty.

Możemy zaoferować nasze usługi także przy rozbiórkach, wyburzeniach oraz wykopach. Kładziemy też gładzie. Uzupełnienie naszej oferty to transport HDS, w tym transport materiałów sypkich.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę ogólnobudowlaną są w stanie poradzić sobie z każdym zleceniem.

Zapewniamy rzetelność, dbałość o szczegóły oraz terminowość i stały kontakt z klientem.

Zapraszamy do kontaktu.


Zakres działalności

Artykuły

Budowa wymarzonego domu
Budowa wymarzonego domu
Budowa własnego domu, to wyzwanie ale i przyjemność, bo gdy w końcu się do niego wprowadzimy, to z pewnością będziemy bardzo zadowoleni.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mirosław Gaca PPUH Firma budowlana. Transport ciężarowy HDS

Mirosław Gaca PPUH Firma budowlana. Transport ciężarowy HDS, Żółwin

Opinie (4)

Opinie o firmie Mirosław Gaca PPUH Firma budowlana. Transport ciężarowy HDS

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
21.01.2020
Skorzystałem z ich oferty w zakresie transportu HDS. Dobra cena i przede wszystkim bardzo sprawny transport.
Przemek
Przemek
4.0
14.11.2019
Oferują niezwykle atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi.
Radek
Radek
5.0
17.09.2019
Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem ich pracy. Wybudowali nam piękny dom! Wszystko niezwykle szybko, ale przede wszystkim dokładnie. Od fundamentów po oddanie do użytku. Warto!
Konrad
Konrad
5.0
20.07.2019
Profesjonaliści bez dwóch zdań! Remont naszego domu wykonali niezwykle starannie, a do tego tydzień przed wyznaczonym terminem! Polecam!