Profesjonalna obsługa księgowa firmy
Profesjonalna obsługa księgowa firmy, MirJan Biuro Rachunkowe, Białystok

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8451559972
REGON: 050870535
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba biura rachunkowego Mirjan znajduje się w Białymstoku. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Mirosława Kamińska. W branży księgowości działamy już od 2000 roku.

Zatrudniamy pracowników o wieloletnim doświadczeniu zawodowym, wysokim wykształceniu i posiadających dokumenty upoważniające do prowadzenia ewidencji. W zakresie rachunkowości i księgowości zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy licencję Ministra Finansów (nr 33043/02), która umożliwia nam prowadzenie działalności respektując obowiązujące przepisy. Mamy też polisę OC na świadczenie usług.

Oferta

Biuro rachunkowe "Mirjan" postawiło sobie za cel w pełni profesjonalną obsługę księgową i rachunkową swoich klientów. Ponad piętnaście lat działalności to czas, którego z całą pewnością nie zmarnowaliśmy, stając się doświadczoną i cenioną firmą rachunkową.

Specjalizujemy się w obsłudze rachunkowej, a także księgowej, finansowej oraz podatkowej podmiotów gospodarczych. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i dokładnie. Zapewniamy elastyczne podejście w kontaktach z klientami w celu zapewnienia dynamicznego rozwoju Państwa firmy. Zatrudniamy kadrę składającą się z wykwalifikowanych księgowych, których doświadczenie, wiedza i umiejętności, to jeden z filarów naszej firmy.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, handlowych oraz przychodów i rozchodów. U nas możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Rozliczamy się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i sporządzamy karty podatkowe. Specjalizujemy się w ryczałcie ewidencjonowanym i pisaniu wniosków o zwrot podatku VAT, między innymi za materiały budowlane.

Podejmujemy się także nieszablonowych działań. Przygotowujemy biznesplany, konsolidujemy bilanse, wyceniamy przedsiębiorstwa i wypełniamy deklaracje dotyczące opłat z tytułu korzystania ze środowiska. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i możliwość jego rozwoju, dlatego dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb.

Gwarantujemy profesjonalizm i solidność. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MirJan Biuro Rachunkowe

MirJan Biuro Rachunkowe, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie MirJan Biuro Rachunkowe