Szeroki zakres prac ogólnobudowlanych
Szeroki zakres prac ogólnobudowlanych, Miner-PBG sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5240302045
REGON: 012077074
KRS: 0000114562
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba firmy Miner-PBG zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się w usługach ogólnobudowlanych. Doświadczenie w branży zdobywamy od 1991 roku, dokładając wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi wyróżniały się najwyższą jakością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy na stronę internetową.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Miner-PBG są usługi związane z pracami budowlanymi. Ponad dwadzieścia pięć lat działalności pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie, a także wielu zadowolonych Klientów. Od samego początku najwyższy poziom usług to nasz priorytet.

Nasza bieżąca oferta to:
  • iniekcje,
  • wykonanie pomiarów drgań budynków,
  • prace rozbiórkowe oraz wyburzeniowe,
  • montaż studni głębinowych,
  • wiercenia.
Zajmujemy się perforacjami otworów naftowych. Oferujemy wymienniki gruntowe do pomp ciepła oraz instalacje odgazowujące składowiska odpadów. Proponujemy usługi z zakresu zagęszczania gruntów metodą wybuchową pod drogi, a także osadniki oraz inne powierzchnie. Ponadto zajmujemy się rozbiórkami, używając do tego MW oraz metody ręcznej.

Nasza firma wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam sprawne i rzetelne wykonywanie prac geotechnicznych. Jest on przygotowany do długotrwałych zadań. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Najtrudniejsze prace są dla nas dużym wyzwaniem. Spełniamy oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie Państwu pomożemy i fachowo doradzimy w wyborze odpowiedniej usługi, która spełni Państwa oczekiwania. Gwarantujemy, że nasze prace realizujemy terminowo oraz rzetelnie.

Zapraszamy do współpracy z firmą Miner-PBG.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Miner-PBG sp. z o.o.

Miner-PBG sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Miner-PBG sp. z o.o.