Sprzedaż akcesoriów militarnych
Sprzedaż akcesoriów militarnych, Militaria RWS CETUS Rafał Safader, Słupsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8421003922
REGON: 770772522
Rok założenia:
2006

O firmie

Sklep RWS CETUS mieści się w Słupsku, w województwie pomorskim. Naszą specjalnością są militaria. Właścicielem jest Rafał Safader. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zajrzenia na stronę internetową.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W sklepie militarnym RWS CETUS zajmujemy się dostawą profesjonalnego wyposażenia dla policji, służb specjalnych, a także wojska. Szeroka gama akcesoriów wojskowych oraz akcesoriów policyjnych to produkty związane z wyposażeniem taktycznym,operacyjnym i treningowym.

Dzięki skutecznej i aktywnej współpracy z wieloma światowymi producentami możemy zapewnić najlepszej klasy produkty. Z oferty korzystają też myśliwi i turyści. Nasza obecna oferta to:
  • okulary i gogle ESS, Revision,
  • celowniki mikrokolimatorowe shield i optyczne BROWE,
  • odzież taktyczna Vertx i obuwie taktyczne MEINDL,
  • osady do broni i osprzęt do broni,
  • kabury Safariland,
  • systemy treningowe UTM,
  • torby wodoodporne Watershed,
  • lornetki.
Posiadamy osprzęt do broni snajperskiej. Są to zarówno karabiny snajperskie, jak i dwójnogi oraz profesjonalne systemy snajperskie. Można u nas nabyć osłony termiczne, kalkulatory balistyczne i tłumiki. Dzięki sprzedawaniu produktów renomowanych producentów zyskaliśmy już spore grono zadowolonych klientów. Gruntowna wiedza tematyczna i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam udzielać fachowych porad i zawsze służyć Państwu pomocą.

Prowadzimy także sklep internetowy. Liczne certyfikaty są świadectwem naszej wysokiej jakości. Nie zapominamy jednak o zapewnieniu korzystnych cen. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Militaria RWS Cetus w Słupsku.

Kontakt

Kontakt Militaria RWS CETUS Rafał Safader

Militaria RWS CETUS Rafał Safader, Słupsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Militaria RWS CETUS Rafał Safader

Tagi