Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną
Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną, Mikroplan Sieci komputerowe, oprogramowanie dla firm Aplikacje internetowe, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8520600118
REGON: 008037669
KRS: 0000046136
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Mikroplan jest zlokalizowana w Szczecinie. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu szeroko rozumianej informatyki. Działamy w branży komputerowej nieprzerwanie od 1989 roku. Zatrudniona u nas kadra pracownicza to grono specjalistów IT, programistów i serwisantów.

Oferta

Specjalizujemy się w szeroko pojętej branży komputerowej. Zajmujemy się systemami informatycznymi niezbędnymi w zarządzaniu firmą. Sprzedajemy systemy mobilne oraz oprogramowania. Ponadto oferujemy różnego rodzaje akcesoria komputerowe.

Prowadzimy serwis urządzeń komputerowych. Zatrudniamy osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe, programistów i specjalistów IT, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom służą pomocą i doradztwem w wyborze odpowiedniego sprzętu. Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Oferujemy pomoc z zakresu doradztwa informatycznego, projektowania sieci i stron www oraz ich zabezpieczania. Wykonamy każde zlecenie dotyczące projektowania oraz tworzenia aplikacji mobilnych. Gwarantujemy Państwu, że świadczone przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Dysponujemy sprzętem renomowanych i sprawdzonych marek, gdyż najważniejsza jest dla nas sprawność i trwałość urządzeń.

Firma Mirkoplan w Szczecinie dostarcza wysokiej klasy sprzęt komputerowy, w tym:
  • komputery
  • notebooki
  • serwery
  • akcesoria komputerowe
  • urządzenia sieciowe
  • drukarki fiskalne
Oprogramowania naszej firmy wspomagają kierowanie zarówno małymi przedsiębiorstwami, jak i dużymi firmami. Naszym Klientom oferujemy systemy zarządzania firmą, które wykorzystywane są na przykład w kasach, magazynach, czy bankach. Ponadto znaleźć u nas można różnego rodzaje aplikacje mobilne oraz internetowe, które stanowią pomoc podczas wykonywania codziennych czynności.

Dysponujemy autoryzacją firmy komputerowej Aristo, Asus oraz Dell, a także ogromnym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w oparciu o narzędzia Client/Server.

Dodatkowo możemy zaoferować Państwu zakup systemów zarządzania treścią, które posiadają moduły takie jak wyszukiwarka, mapa serwisu czy fora dyskusyjne.

W sprzedaży mamy również urządzenia zewnętrzne obejmujące monitory, drukarki, skanery, zewnętrzne pamięci dyskowe oraz urządzenia wskazujące takie jak klawiatura, czy myszka.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Więcej informacji

  • Systemy do zarządzania firmą zobacz
  • Aplikacje internetowe zobacz
  • Sprzęt i oprogramowanie zobacz
  • Serwis i doradztwo zobacz

Kontakt

Kontakt Mikroplan Sieci komputerowe, oprogramowanie dla firm Aplikacje internetowe

Mikroplan Sieci komputerowe, oprogramowanie dla firm Aplikacje internetowe, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Mikroplan Sieci komputerowe, oprogramowanie dla firm Aplikacje internetowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.07.2014
Rzetelna firma, zasługuje na miano godnej zaufania ,korzystam od dłuższego czasu i polecam!