Zadbaj o siebie i swoich bliskich
Zadbaj o siebie i swoich bliskich, Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek, Bieruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6281989507
Rok założenia:
2000

O firmie

Firma Mirian jest zlokalizowana w Bieruniu, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwem zarządza Joanna Gondek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Mirian to agencja ubezpieczeniowa, która może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży. Funkcjonuje już od 2005 roku. 16 lat prowadzenia działalności pozwoliło na poznanie rynku i oczekiwań klientów.

Oferta zawiera profesjonalną obsługę. Pracowni wykazują się dużą wiedzą, co pozwała im zaproponować najkorzystniejsze polisy, które są idealnie dopasowane do potrzeb klientów.

Firma sprzedaje ubezpieczenia komunikacyjne. W ofercie nie może oczywiście zabraknąć OC, AC i Assistance. Agencja ubezpiecza również szyby samochodowe, ochronę prawną i całe floty pojazdów.

Dostępne są ubezpieczenia nieruchomości. istnieje możliwość ubezpieczenia od ognia i zdarzeń losowych oraz od kradzieży z włamaniem i wandalizmu. W zakres oferty wchodzi też ubezpieczenie domu w budowie.

Ponadto firma Mirian sprzedaje:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia finansowe,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.
Jeżeli chodzi o ubezpieczenia rolne, agencja zapewnia OC oraz ubezpieczenie budynków, zwierząt i upraw.

Ofertę zamykają ubezpieczenia dla firm. To bardzo dobry pomysł dla każdego przedsiębiorcy. Życie potrafi tworzyć różne scenariusze, co do tego nie trzeba chyba nikogo przekonywać, więc warto być przygotowanym na każdą ewentualność.

Zapraszamy do skorzystania z usług.

Kontakt

Kontakt Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek

Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek, Bieruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek