Szeroki wybór polis
Szeroki wybór polis, Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek, Chełmek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6281989507
Dodatkowe kontakty:

509 984 027

Rok założenia:
2000

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa Mikan działa od prawie 20 lat, a dokładnie od 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Chełmku, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Joanna Gondek.

Oferta

Prowadzimy sprzedaż polis indywidualnie dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze polis. W ofercie mamy między innymi ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i zdrowotne.

Nasza oferta to też:
  • ubezpieczenia grupowe,
  • ubezpieczenia osobowe,
  • ubezpieczenia rolne,
  • ubezpieczenia życiowe.
Zapraszamy do nas również po ubezpieczenia wyjazdów turystycznych i następstw nieszczęśliwych wypadków. Ponadto ubezpieczamy nieruchomości od aktów wandalizmu, włamania i ognia oraz zdarzeń losowych. W szerokiej ofercie mamy ubezpieczenia OC w życiu prywatnych i ubezpieczenia domu w budowie.

Z ubezpieczeń komunikacyjnych sprzedajemy głównie ubezpieczenia OC, AC i NNW oraz Assistance. Mamy też ubezpieczenia flotowe i ochrony prawne. Rolnikom oferujemy ubezpieczenia zwierząt rolnych, budynków gospodarczych i upraw.

Posiadamy również polisy dla firm. W tym zakresie oferujemy ubezpieczenia mienia od dewastacji, kradzieży i ognia oraz zdarzeń losowych. Ubezpieczeniem objęty jest sprzęt elektroniczny, a także szklane przedmioty i szyby. Uzupełnienie oferty to ubezpieczenia OC i mienia w transporcie.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Pomożemy w doborze polisy, dokładnie objaśniając, co obejmuje dane ubezpieczenie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty multiagencji ubezpieczeniowej Mikan.

Kontakt

Kontakt Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek

Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek, Chełmek

Opinie (1)

Opinie o firmie Mikan Agencja ubezpieczeniowa Joanna Gondek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zbyszek
Zbyszek
5.0
30.04.2019
Super oferta ubezpieczeń :) kupiłem polisę taniej o 100 niż u konkurencji