Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7821235104
REGON: 630959746
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Mikada znajduje się w Poznaniu. Działalność prowadzimy od 1997 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług projektowych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Michał Kamiński.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonawstwo profesjonalnych projektów w zakresie budownictwa lądowego. Zależy nam przede wszystkim na tworzeniu długofalowych relacji z Klientami, którzy poszukują kreatywnych rozwiązań do swoich projektów. Zapewniamy pomoc w zakresie znalezienia innowacyjnych rozwiązań.

Wykonujemy:
  • wizualizacje,
  • animacje,
  • rysunki techniczne,
  • skanowanie 3D.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się też realizacji nietypowych projektów.

Proponujemy także szkolenia specjalistyczne. Zajmujemy się również przygotowywaniem makiet realnych inwestycji. Są to przestrzenne modele budynków w dowolnej skali. Dzięki temu klienci mogą sobie lepiej wyobrazić efekt końcowy.

Dodatkowo zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie modelowania w 3D. Nasz zespół składa się z rzetelnych architektów, inżynierów, grafików oraz techników z różnych branż. Podczas pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Mikada w Poznaniu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mikada Michał Kamiński

Mikada Michał Kamiński, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Mikada Michał Kamiński