Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7851012188
REGON: 001250609
Rok założenia:
1986

O firmie

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji działamy już od trzech i pół dekady. Działamy w Dolsku na terenie województwa wielkopolskiego. Jako gmina Dolsk zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Zajmujemy się prowadzeniem Ośrodka Sportu i Rekreacji od wielu lat. Naszym głównym celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców gminy.

Nasz ośrodek jest usytuowany nad dwoma brzegami jeziora Dolskiego Wielkiego. Na jego terenie można spędzać czas na plaży miejskiej, grając w tenisa, siatkówkę plażową oraz plażową piłkę nożną. Dysponujemy też wielofunkcyjnym boiskiem - orlikiem.

W ośrodku zajmujemy się organizacją takich wydarzeń jak:

  • turnieje piłki nożnej,
  • turnieje piłki siatkowe obozy szkolne i zielone szkoły,
  • cykliczne imprezy rowerowe spotkania integracyjne,
  • imprezy rekreacyjne.

Dysponujemy również kompleksowo wyposażoną siłownią i salą do gimnastyki korekcyjnej. Dysponujemy sprzętem sportowym, który pochodzi od renomowanych firm. W okresie wiosenno-letnim zachęcamy do odpoczynku na plaży, na której znajdują się dwa pomosty i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Na terenie ośrodka znajduje się też pole namiotowe. Pracownicy naszego ośrodka są wykwalifikowani. Posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną. Chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania naszego ośrodka.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Dolsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji