Przyłącza i urządzenia grzewcze - montaż i serwis
Przyłącza i urządzenia grzewcze - montaż i serwis , Michał Mrozek Instalacje Sanitarno-Grzewcze, Czersk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5551978589
REGON: 384010535
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma montująca i serwisująca instalacje sanitarne została założona przez Michała Mrozka. Nasza siedziba znajduje się w Czersku, w województwie mazowieckim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Zajmujemy się obsługą instalacji sanitarnych, głównie w obiektach mieszkalnych. Odbiorcami naszych usług są osoby, które dopiero wykańczają swój dom, albo chcą zmodernizować stare i przestarzałe przyłącza lub urządzenia grzewcze.

Obsługujemy niemal wszystkie technologie pozwalające na wytworzenie energii cieplnej. W naszej ofercie znajduje się:
  • montaż kotłów gazowych,
  • montaż pomp ciepła,
  • montaż rekuperacji,
  • montaż wentylacji,
  • montaż grzejników,
  • montaż instalacji centralnego ogrzewania,
  • montaż ogrzewania podłogowego,
  • montaż klimatyzacji.
Podłączenie wymienionych sprzętów często wiąże się z dokonaniem modernizacji przyłączy hydraulicznych. Nasza firma ma uprawnienia do montażu oraz wykonywania przeróbek instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. W razie potrzeby obsługujemy też Klientów, którzy planują korzystać z usług gminnych lub miejskich wodociągów, albo zdecydowali się na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, czy studni głębinowej.

W zależności od tego, jakie jest uzbrojenie działki w przyłącza techniczne, a także, na jakie materiały dociepleniowe zdecydował się Klient, doradzamy mu w wyborze najwydajniejszego urządzenia grzewczego. Wiele osób decyduje się na montaż kotła gazowego jedno- lub dwufunkcyjnego, który w zależności od modelu podgrzewa jedynie wodę użytkową, albo jednocześnie cały budynek. Nasza firma bardzo chętnie poleca również kotły kondensacyjne, które pozwalają na wykorzystanie energii ze spalin, a tym samym przyczyniają się do znacznego obniżenia rachunków.

W budynkach energooszczędnych i pasywnych często montujemy pompy ciepła. Nowoczesne modele dobrze radzą sobie nawet przy minusowych temperaturach na zewnątrz obiektu, a większość z nich działa na bazie przyjaznych dla środowiska czynników chłodniczych, które nie przyczyniają się do niszczenia warstwy ozonowej.

Klientom, którzy chcą jeszcze bardziej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, polecamy też montaż wentylacji z odzyskiem ciepła, zwanej rekuperacją. To urządzenie nie tylko usuwa zanieczyszczone powietrze, ale jednocześnie pozyskuje z niego energię grzewczą, która pozwala podwyższyć temperaturę w pomieszczeniu.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Oprócz montażu opisanych urządzeń sanitarnych zapewniamy również okresowe przeglądy przyłączy gazowych oraz sprawne usuwanie usterek w kotłach, pompach ciepłach lub klimatyzatorach - firma Michała Mrozka z Czerska.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Michał Mrozek Instalacje Sanitarno-Grzewcze

Michał Mrozek Instalacje Sanitarno-Grzewcze, Czersk

Opinie (0)

Opinie o firmie Michał Mrozek Instalacje Sanitarno-Grzewcze


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.