Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8261893461
REGON: 145895941
Rok założenia:
2012
Branża:

Polecane oferty

Swoją kancelarię prowadzę od 2005 roku. Zapewniam w niej pomoc prawną dla firm oraz osób prywatnych...
Głównym profilem naszej działalności są usługi prawne. Udzielamy porad i konsultacji prawnych, obsł...
Moja kancelaria obsługuje zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Klientom udzielam por...
Warszawa, Obrońców Tobruku 19 lok. 132
Radca prawny Marcin Pasternak udziela porad prawnych oraz analizuje dostarczone dokumenty. Usługi p...

O firmie

Nazywam się Michał Łuczak i jestem radcą prawnym. Prowadzę kancelarię radcy prawnego w Warszawie. Od 2012 roku udzielam pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Specjalizuję się w prawie budowlanym, ale moje usługi są znacznie szersze i obejmują wiele gałęzi prawa.

Oferta

Jeśli szukają Państwo pomocy prawnej związanej z prawem budowlanym i przepisami dotyczącymi nieruchomości, to moja oferta jest najlepszym wyborem. Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy, zaangażowanie w pracę i dotrzymywanie terminów. Zapewniam również pełną poufność i precyzyjne porady dotyczące sfery prawnej. Jestem na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa budowlanego, dlatego nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Na życzenie klientów mogę także przygotować pisemne opinie, podjąć się reprezentowania Państwa w sądzie oraz sporządzić rozmaite dokumenty. Jako, że moim głównym zajęciem są sprawy dotyczące prawa budowlanego i prawa związanego z nieruchomościami podejmuję się pomocy w kwestiach prawnych dotyczących zagospodarowania przestrzennego, procesu budowlanego i rozbiórkowego, podziału nieruchomości i zasiedzenia. Pomagam ponadto uzyskać pozwolenia na budowę i zalegalizować samowole budowlane oraz odstępstwa od projektu. Moi klienci mogą również liczyć na wpisy do ksiąg wieczystych i przygotowywanie umów. Umowy mogą dotyczyć najmu, dzierżawy lub prac budowlanych.

Poza prawem budowlanym zajmuję się także sprawami wynikającymi z takich przepisów jak:
  • prawo gospodarcze
  • prawo handlowe
  • prawo własności
  • prawo cywilne
  • prawo pracy
  • prawo spadkowe
Wśród spraw związanych z wymienionymi prawa można wyróżnić bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, odzyskiwanie należności i uzyskiwanie odszkodowań od deweloperów. W ramach praktyki radcowskiej biorę także udział w negocjacjach i reprezentuję klientów przed sądami pracy i w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Dodatkowo pomagam w sprawach spadkowych, w tym w dzieleniu, nabyciu i odrzuceniu spadków. Uzupełnieniem oferty jest rejestracja oraz likwidacja spółek prawa handlowego i organizacji non profit, a także opracowywanie ich regulaminów.

Więcej informacji związanych z działalnością mojej kancelarii radcowskiej znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. Zapraszam do nawiązania współpracy.

Kontakt

Kontakt Michał Łuczak Kancelaria Radcy Prawnego

Michał Łuczak Kancelaria Radcy Prawnego, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Michał Łuczak Kancelaria Radcy Prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.