Profesjonalne usługi rzeczoznawcy majątkowego
Profesjonalne usługi rzeczoznawcy majątkowego, Michał Koźlak Rzeczoznawstwo majątkowe, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5421580859
REGON: 200238072
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nazywam się Michał Koźlak i jestem rzeczoznawcą majątkowym. Prowadzone przeze mnie biuro znajduje się w Białymstoku. W branży działam już od 20 lat, wyceniając nieruchomości i mieszkania.

Oferta

Specjalizuję się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z wyceną nieruchomości. Rzetelna, sumienna realizacja zleceń, poparta dużą wiedzą, sprawia, że mogę zaoferować w profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Swoją ofertę kieruję do Klientów indywidualnych, oraz do firm.

W zakres moich usługi wchodzi:
 • wycena nieruchomości
 • wycena działek
 • szacowanie nieruchomości
 • wycena nieruchomości rolnych
 • wycena nieruchomości leśnych
 • wycena mienia zabużańskiego
Przeprowadzenie wyceny majątkowej lub wyceny nieruchomości może mieć różne podłoże. Niezależnie od jej celu pomogę każdemu Klientowi. Oprócz standardowych wycen zapewniam także kompetentne i bardzo odpowiedzialne oszacowanie nieruchomości zabużańskich, na które składa się mienie pozostawione na Kresach Wschodnich przez przymusowo wysiedlonych Polaków przed II wojną światową.

Indywidualnie dbam o każdego Klienta. Gwarantuję, że wywiążę się z każdego zlecenia.
Zapraszam do skorzystania z moich usług rzeczoznawczych.

Kontakt

Kontakt Michał Koźlak Rzeczoznawstwo majątkowe

Michał Koźlak Rzeczoznawstwo majątkowe, Białystok

Aktualności

 • wycena nieruchomości

  22.07.2023

  Oferujemy usługę wyceny działek rolnych i leśnych. Zajmujemy się tym od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Wartość działki szacujemy na podstawie jej wielkości, położenia oraz stanu. Przygotowane przez nas dokumenty mogą pomóc w szybkiej sprzedaży nieruchomości czy uzyskaniu finansowania na jej zakup.

 • rzeczoznawca

  30.04.2023

  Ocena wartości nieruchomości to dokument, który jest przygotowywany przez rzeczoznawcę majątkowego. Stanowi on wiarygodną opinię o aktualnej wartości rynkowej działki czy obiektu. Dokument ten jest zazwyczaj przygotowywany dla różnych celów, takich jak finansowanie, sprzedaż lub dziedziczenie. Jest to cenne narzędzie, które pomaga właścicielom nieruchomości podejmować świadome decyzje dotyczące ich majątku.

Opinie (2)

Opinie o firmie Michał Koźlak Rzeczoznawstwo majątkowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zofia J.
Zofia J.
5.0
18.09.2023
Bardzo pomocny specjalista z szeroką wiedzą i doświadczeniem! Indywidualne podejście do klienta. Serdecznie polecam!
Agnieszka K.
Agnieszka K.
5.0
26.04.2019
Doskonały fachowiec z indywidualnym podejściem do Klienta. Polecam w 100%.