Doradztwo prawne całodobowe
Doradztwo prawne całodobowe, Michał Jacek Cyrański Adwokat Kancelaria Adwokacka, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7262544012
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nasza kancelaria prawna mieści się w Łodzi i jest prowadzona przez adwokata Michała Jacka Cyrańskiego. Przez lata współpracował on z wieloma uznanymi łódzkimi kancelariami. Zapewniamy szeroką obsługę prawną z różnych dziedzin oraz doradztwo prawne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie karnym. Nasi Klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo prawne, a przede wszystkim indywidualne podejście. Klienci zawsze otrzymują założenia potencjalnej strategii procesowej często w kilku wersjach. Każdy krok postępowania jest dokładnie konsultowany z Klientem.

W zakresie prawa rodzinnego nasze doradztwo i reprezentacja to:
  • sprawy rozwodowe i separacje,
  • alimenty,
  • sprawy o władzę rodzicielską,
  • sprawy o kontakt z dzieckiem,
  • sprawy o miejsce zamieszkania dziecka,
  • ustalenie ojcostwa,
  • przysposobienie.
W kwestiach prawa pracy służymy pomocą przy sprawach związanych z niedotrzymaniem warunków formalnych zawartych w umowie. Rozstrzygamy wszelkie wątpliwości zarówno związane z prawem od strony pracownika, jak i pracodawcy.

Podejmujemy się obrony również jeśli chodzi o prawo karne, w tym spraw takich, jak przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu gospodarczemu, bezpieczeństwu w komunikacji, czy też przeciwko czci i godności.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy swój czas pracy do potrzeb Klienta dlatego też można się z nami kontaktować przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Odpowiadamy na wszystkie telefony.

Decydując się na nasze usługi mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo nastawione na rozwiązanie problemu, a także pełną dyskrecję. Uczestniczymy w ewentualnych negocjacjach i mediacjach, zapewniamy pomoc prawną również w przypadku dochodzenia należnego odszkodowania, a także reprezentację w sądzie i prowadzenie sprawy do samego końca.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Prawo pracy – Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Jacek Cyrański
Prawo pracy – Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Jacek Cyrański
Pomoc adwokatów z zakresu prawa pracy dotyczy zarówno pracowników, jak i pracodawców. Sprawdź, jakie usługi pełnią i dlaczego warto z nich skorzystać!
Co warto wiedzieć na temat spraw o władzę rodzicielską? - Adwokat Michał Jacek Cyrański
Co warto wiedzieć na temat spraw o władzę rodzicielską? - Adwokat Michał Jacek Cyrański
Sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej z pewnością są sporym wyzwaniem emocjonalnym, ale również prawnym. Co warto wiedzieć na ich temat? Dowiedz się więcej!
Rozwód z orzeczeniem o winie tylko z pomocą adwokata!
Rozwód z orzeczeniem o winie tylko z pomocą adwokata!
Pomoc adwokata w sprawach rozwodowych z orzekaniem o wyłącznej winie współmałżonka jest dzisiaj bardzo ważna – z opcji tej korzysta coraz więcej klientów.
Jesteś ofiarą mobbingu? Sprawdź, jak możesz się bronić i co mówi prawo pracy
Jesteś ofiarą mobbingu? Sprawdź, jak możesz się bronić i co mówi prawo pracy
Dyskryminacja w pracy jest niedopuszczalna, a mobberzy powinni zostać ukarani zgodnie z przepisami prawa pracy. Sprawdź, czym jest mobbing i jak się bronić.
Na czym polega usługa 24-godzinnych porad prawnych, realizowana przez Adwokat Michał Jacek Cyrański Kancelaria Adwokacka?
Na czym polega usługa 24-godzinnych porad prawnych, realizowana przez Adwokat Michał Jacek Cyrański Kancelaria Adwokacka?
Potrzebujesz pilnie skonsultować się z prawnikiem? Skorzystaj z usługi porady prawne 24h, realizowanej przez Adwokat Michał Jacek Cyrański Kancelaria Adwokacka
Jazda pod wpływem alkoholu – wykroczenie, czy przestępstwo?
Jazda pod wpływem alkoholu – wykroczenie, czy przestępstwo?
Jazda pod wpływem alkoholu, kwalifikowana jest do wykroczenia, albo przestępstwa. W obu przypadkach ważne jest to, aby sprawca skorzystał z pomocy adwokata.

Wideo

Kontakt

Kontakt Michał Jacek Cyrański Adwokat Kancelaria Adwokacka

Michał Jacek Cyrański Adwokat Kancelaria Adwokacka, Łódź

Opinie (36)

Opinie o firmie Michał Jacek Cyrański Adwokat Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Sławek
Sławek
5.0
23.01.2023
Super adwokat. Po latach walki wywalczył mi uniewinnienie w ciężkiej sprawie. Wkłada dużo serca w pracę. Mogę polecić każdemu.
Sebastian
Sebastian
5.0
14.05.2022
Reprezentacja moich interesów przed sądem na najwyższym poziomie. Adwokat, który ma prawo we krwi i charakter do walki. Polecam z całego serca.
Mariusz
Mariusz
5.0
05.03.2022
Poradził sobie w trudnej sprawie o spadek w której inny adwokat zrezygnował. Po prostu prawnik z prawdziwego zdarzenia.
Pianka
Pianka
5.0
16.01.2022
Niezastąpiony pod względem wiedzy i doświadczenia. Rozprawa sądowa przebiegła dzięki jego działaniom pomyślnie dla mnie. Szczerze polecam!
Dagmara
Dagmara
5.0
18.11.2021
Błąd lekarza kosztował mnie trwałą utratę zdrowia. Nikt mi tego nie zwróci, ale dzięki poprowadzeniu sprawy przez pana mecenasa udało mi się przynajmniej uzyskać duże odszkodowanie. Zdecydowanie polecam, człowiek, który walczy do końca.
Wojciech
Wojciech
4.0
15.09.2021
Wszystko, jak trzeba, fachowe doradztwo prawne w interesującej mnie kwestii.
Aśka
Aśka
5.0
27.07.2021
Wyjątkowy adwokat pod względem wiedzy i podejścia do obowiązków, przy tym zawsze nienaganna kultura. Szczerze polecam.
Kasia
Kasia
5.0
16.05.2021
Pan mecenas pomógł mojemu bratu uniknąć odpowiedzialności karnej za sprawę z którą nie miał nic wspólnego. Bardzo się cieszę, że wybrałam tę kancelarię.
Wiktor
Wiktor
5.0
23.03.2021
Bardzo dobry adwokat, zawsze zaangażowany w prowadzoną sprawę i pragnący pomóc swojemu klientowi o czym już dwukrotnie się przekonałam. Z takim adwokatem nie ma obaw, że coś pójdzie nie tak. Serdecznie polecam.
Martyna
Martyna
5.0
25.01.2021
Znajomość prawa robi wrażenie. Na kogoś takiego można liczyć.
Karol
Karol
5.0
19.11.2020
Zadzwoniłem kiedyś w środku nocy i też otrzymałem potrzebną mi pomoc. Kancelaria jest naprawdę świetna i profesjonalna.
Jędrek
Jędrek
4.0
12.09.2020
Sprawa o kontakt z dzieckiem wygrana. Jestem niezwykle wdzięczny panu adwokatowi.
Erwin
Erwin
4.0
14.07.2020
Dzięki za pomoc! Sprawa była trudna do wygrania, a jednak się udało. Polecam.
Monika
Monika
5.0
12.05.2020
Dzięki pomocy kancelarii dostałam należne mi alimenty. Jak dla mnie rzetelność na sto.
Nikodem
Nikodem
5.0
08.03.2020
Sprawa o prawa rodzicielskie już długo się ciągnęła, dopiero skorzystanie z usług tej kancelarii pomogło. Jestem bardzo zadowolony i polecam.
Błażej
Błażej
5.0
05.01.2020
Adwokat nie odpuszcza, ma zacięcie i stara się wygrać każdą sprawę, tak, jak moją. Super i polecam.
Maciek
Maciek
5.0
04.11.2019
W trudnej sprawie potrzebowałem dobrego adwokata i sądzę, że lepiej trafić nie mogłem. Plus za wiedzę, doświadczenie i podejście do sprawy.
Wiktor
Wiktor
5.0
17.09.2019
Pomoc prawna pierwsza klasa w mojej sprawie przeciwko nieuczciwemu pracodawcy. Polecam.
elenka p
elenka p
5.0
20.08.2019
Podziwiam pana mecenasa Cyrańskiego za to, w jakim stylu pomógł mojej siostrze w jej sprawie rozwodowej. Były szwagier potwornie znęcał się nad siostrą i ich córeczką, bił je, wydzielał pieniądze. Pan mecenas Cyrański wziął się za sprawę bardzo ostro, zgromadził dowody, które przedstawił sądowi. Na rozprawie walczył jak lew, wydobył z każdego świadka prawdę, a byłego męża mojej siostry i jej prawnika zapędził w kozi róg. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem - pan adwokat Cyrański wywalczył siostrze rozwód z orzeczeniem o winie męża i wysokie alimenty - na nią i na dziecko. Do tego dzięki staraniom mecenasa Cyrańskiego sąd stwierdził co do byłego szwagra pozbawienie praw rodzicielskich. Jak chodzi o sprawy rodzinne - to spośród wszystkich adwokatów w Łodzi najlepszy i najskuteczniejszy jest adwokat Cyrański.
Aśka
Aśka
5.0
08.07.2019
Dla mnie jedna z lepszych kancelarii w mieście, przede wszystkim ze względu na podejście do Klienta. Zawsze skupienie i uwaga, Klienci są po prostu dla nich ważni.
trbn8987
trbn8987
5.0
03.07.2019
Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie, które można tu przeczytać. Pan adwokat Cyrański to rzeczywiście najlepszy prawnik od rozwodów w Łodzi i okolicach. Bardzo się bałam swojej sprawy rozwodowej, czekała mnie walka o dzieci, chciałam też bardzo, aby był to rozwód z orzeczeniem o winie męża. Moja kuzynka powiedziała mi, że jej rozwód prowadził pan adwokat Cyrański i była bardzo zadowolona. Poszłam do kancelarii pana mecenasa i poprosiłam o konsultację. Już w pierwszej rozmowie pan mecenas udzielił mi obszernych, dokładnych informacji na temat przebiegu procesu rozwodowego. Ponieważ byłam zadowolona z tej porady, poprosiłam mecenasa o reprezentację w sprawie. Przed sądem pan mecenas pokazał, że jest prawdziwym fachowcem, był bardzo aktywny i nieustępliwy, dokładnie przesłuchał wszystkich świadków. Sprawa została wygrana, sąd stwierdził rozwód z orzeczeniem o winie męża i przyznał mi alimenty. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na mecenasa Cyrańskiego i mogę go polecić każdemu.
frettka76
frettka76
5.0
10.06.2019
Bardzo wiele zawdzięczam panu mecenasowi Cyrańskiemu. Potwierdzam z czystym sumieniem, że to wybitny fachowiec, a od siebie dodam, że niezwykle wszechstronny. Zwrociłam się do mecenasa Cyrańskiego, kiedy otrzymałam w pracy zwolnienie dyscyplinarne - wiedziałam, że to dobry i skuteczny prawnik, kiedyś wcześniej pomagał mojej siostrze w sprawie rozwodowej i wywalczył jej rozwód z orzeczeniem o winie męża i duże alimenty. Ponieważ pan adwokat Cyrański zajmuję się też prawem pracy - poprosiłam, żeby poprowadził moją sprawę. Pan mecenas się zgodził, a następnie zajął się moją sprawą w bardzo profesjonalny sposób. Złożył w sądzie pozew przeciwko mojemu pracodawcy, powołał świadków, wskazał różne dowody. Na rozprawie był bardzo czujny i aktywny, dokładnie przesłuchał wszystkich świadków. Dzięki staraniom pana mecenasa Cyrańskiego udało się udowodnić, że zwolnienie dyscyplinarne było całkowicie bezpodstawne, a sąd przywrócił mnie do pracy. Mecenasa Cyrańskiego mogę polecić każdemu.
Łukasz
Łukasz
5.0
27.05.2019
Super kancelaria, profesjonalne doradztwo prawne, polecam.
Rosalinda79
Rosalinda79
5.0
04.05.2019
Ja także zaliczam się do grona zadowolonych klientów pana mecenasa Cyrańskiego. W moim przypadku chodziło o rozwód. Bardzo się obawiałam tego, jak może się potoczyć moja sprawa, mój były mąż bardzo mocno nastawił się na to, żeby udowodnić, że rozwód był z mojej winy, mimo że to on mnie zdradzał i bardzo źle traktował. Na szczęście trafiłam na pana mecenasa Cyrańskiego. Od koleżanek słyszałam, że to bardzo dobry i skuteczny adwokat od rozwodów i wszystkie te opinie się potwierdziły. Pan adwokat Cyrański poprowadził moją sprawę z wielkim zaangażowaniem i prawdziwą fachowością. Napisał kilka pism z wnioskami dowodowymi i bardzo wnikliwie przesłuchał świadków na rozprawie. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Sąd uznał, że winę ponosi mój mąż, a ja dostałam alimenty. Bardzo się cieszę, że reprezentował mnie właśnie pan adwokat Cyrański i dzięki temu miałam możliwość wyjść z tego procesu obronną ręką.
vyollaa
vyollaa
5.0
11.04.2019
Mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie o panu mecenasie Cyrańskim jako wybitnym znawcy prawa pracy. Pomagał mi w dwóch równolegle toczących się sprawach - chodził o zwolnienie dyscyplinarne i o mobbing. Pan mecenas obydwie sprawy szczegółowo opracował, złożył w sądzie wszystkie stosowne pisma i bardzo aktywnie uczestniczył w rozprawach. Dzięki staraniom pana adwokata Cyrańskiego udało się udowodnić, że zwolnienie dyscyplinarne było oparte na fikcyjnych podstawach. Zostałam przywrócona do pracy. Sprawę o odszkodowanie za mobbing też wygraliśmy, na rozprawie pan mecenas wykazał krok po kroku, jak byłam traktowana w pracy i jak to wpłynęło na moje zdrowie. Pan adwokat Cyrański jest naprawdę prawnikiem godnym polecenia.
Judyta
Judyta
5.0
29.03.2019
Jestem bardzo wdzięczna panu adwokatowi za bronienie mojego syna w sądzie. Dzięki temu sąd uznał jego niewinność. Świetny adwokat, bardzo duża znajomość prawa. Serdecznie polecam i dziękuję!
qijanqa74
qijanqa74
5.0
20.03.2019
Pan mecenas Cyrański prowadził moją sprawę rozwodową i udowodnił, że jest prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Bardzo profesjonalnie przygotował pozew i zgłosił wszystkie dowody do sądu. Na rozprawy przychodził szczegółowo przygotowany, a swoją aktywnością znacznie przewyższał pełnomocnika mojego byłego męża. Sprawa oczywiście została wygrana, obroniłam swoje dobre imię, sąd stwierdził, że winę ponosi mój były mąż. Oprócz tego dostałam alimenty. Pana adwokata Cyrańskiego mogę z czystym sumieniem polecić do każdej sprawy rozwodowej.
ElaG63
ElaG63
5.0
18.03.2019
Pan mecenas Cyrański jest znakomitym fachowcem od spraw karnych. Kilka lat temu mój syn popadł w złe towarzystwo, czego skutkiem była sprawa karna z zarzutami między innymi o narkotyki i jakieś kradzieże. Na szczęście pan mecenas zrobił wszystko, co tylko było można i uchronił syna przed odsiadką. Walczył o syna jak lew na rozprawie, prokurator był przy nim bezradny. Bardzo się cieszę, że postawiliśmy wtedy na pana adwokata Cyrańskiego.
gucio81
gucio81
5.0
10.03.2019
Do pana mecenasa Cyrańskiego zgłosiłem się, kiedy otrzymałem w pracy zwolnienie dyscyplinarne - bardzo się obawiałem zarówno tego, że zostanę bez pracy, jak i tego, że otrzymam świadectwo pracy, które nie pozwoli mi znaleźć zatrudnienia w innej firmie. Pan mecenas poprowadził moją sprawę. Wykazał się fachowością, był bardzo zaangażowany. Sprawa została wygrana. Sąd przyznał mi odszkodowanie, a były pracodawca został zobowiązany do wydania mi świadectwa pracy bez wzmianki o zwolnieniu dyscyplinarnym.
Lucynka
Lucynka
5.0
28.02.2019
Mnie też mecenas Cyrański pomagał w rozwodzie. Pokazał się od najlepszej strony jako skuteczny adwokat rozwodowy. Dzięki staraniom pana mecenasa sąd orzekł o winie mojego męża i przyznał mi wysokie alimenty, które dostaję do dziś. Do mecenasa Cyrańskiego warto iść z każdym rozwodem.
bright cecilia
bright cecilia
5.0
20.02.2019
Polecam każdemu pana adwokata Cyrańskiego. Moją sprawę rozwodową poprowadził fachowo i z zaangażowaniem. Był bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy i bardzo aktywny na sali sądowej. Miał dla mnie zawsze czas. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Sąd stwierdził wyłączną winę mojego męża, przyznał mi wysokie alimenty i zostawił dzieci przy mnie, co miało dla mnie wielkie znaczenie. Bardzo się cieszę, że posłucham wtedy rady koleżanki i zwróciłam się o pomoc właśnie do mecenasa Cyrańskiego.
Mati
Mati
5.0
14.02.2019
Mecenas Cyrański bronił mnie i moich kolegów w sprawie o rozbój. Pokazał klase. Dzięki niemu nie poszliśmy do więzienia. Pan adwokat Cyrański jest najlepszym prawnikiem od spraw karnych w Łodzi.
rybeczka83
rybeczka83
5.0
11.02.2019
Powierzyłam panu mecenasowi Cyrańskiemu sprawę o władzę rodzicielską przeciwko byłemu mężowi. Dzięki profesjonalizmowi pana mecenasa sprawa potoczyła się tak, jak sobie tego życzyłam. Wygrałam w obu instancjach. Cieszę się, że posłuchałam koleżanki i poszłam do mecenasa Cyrańskiego.
Iwonka73
Iwonka73
5.0
08.02.2019
Do mecenasa Cyrańskiego zwróciłam się, ponieważ padał w pracy ofiarą mobbingu. Szef czepiał się o wszystko, zastraszał mnie, dołował, przeprowadzał zbędne dodatkowe kontrole. Pan mecenas Cyrański udzielił mi szczegółowych informacji na temat tego, jakie mam uprawnienia, a potem poprowadził moją sprawę o odszkodowanie. Sprawa została wygrana, odszkodowanie przyznane, a ja do dziś jestem wdzięczna panu adwokatowi Cyrańskiemu.
Marzenka R
Marzenka R
5.0
07.02.2019
Pan adwokat Cyrański prowadził moją sprawę rozwodową. Bardzo bałam się procesu przeciwko mojemu mężowi, który całe lata znęcał się nade mną. Na szczęście pan Cyrański stanął na wysokości zadania. Dzięki jego profesjonalnej postawie i zaangażowaniu w sprawę wygrałam i dostałam wysokie alimenty. Nigdy nie zapomnę miny byłego męża w chwili, kiedy sąd odczytywał wyrok. Jestem bardzo wdzięczna mecenasowi Cyrańskiemu i każdemu mogłabym go polecić.
Siwy3546
Siwy3546
5.0
05.02.2019
Mecenas Cyrański bronił mnie w mojej sprawie o oszustwo. Sprawa była pogmatwana i bałem się, że pójdę siedzieć. Na szczęście mecenas się postarał i sprawa skończyła się dobrze.
Zobacz więcej (26)