Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1181858105
REGON: 385157476
Rok założenia:
2020

O firmie

Biuro, którego właścicielem jest Michał Filipecki znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie finansowym. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2019 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy fachowe doradztwo finansowe, w ramach którego możemy Państwu pomóc w uzyskaniu kredytów i pożyczek. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu wybór odpowiedniego kredytu - gotówkowego, hipotecznego czy konsolidacyjnego, tak, aby spełniał wszelkie Państwa oczekiwania i będzie w pełni dopasowana do potrzeb. Chętnie przedstawimy wszelkie informacje, opcje oraz wymagania banków, a dodatkowo obliczymy zdolność kredytową. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy doradztwo w zakresie leasingu.

Nasza oferta obejmuje także doradztwo ubezpieczeniowe, nasi Klienci mogą wybrać między innymi:
  • ubezpieczenie majątkowe,
  • ubezpieczenie na życie,
  • ubezpieczenie nieruchomości.
Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Na bieżąco monitorujemy rynek, dzięki temu jesteśmy w stanie wyszukiwać dla Klientów najlepsze oferty dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Michał Filipecki

Michał Filipecki, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Michał Filipecki