Sprzedaż tarcicy liściastej
Sprzedaż tarcicy liściastej, MGJ sp. z o.o., Leśniewo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5881948953
REGON: 190566576
KRS: 0000071286
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

MGJ to rodzinna firma, którą założyliśmy na terenie Leśniewa, w województwie pomorskim już w 1995 roku. Nasze produkty docierają do Klientów z całej Polski. Przede wszystkim produkujemy tarcicę liściastą o grubości od 27 do 70 mm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zakład drzewny MGJ to prawie 30 lat tradycji w produkcji wysokogatunkowej tarcicy. Do atutów naszej firmy należy z pewnością nowoczesna technologia wdrożona na teren zakładu. Tarcicę suszymy w parku maszynowym, na który składają się 4 tartaki oraz 24 komory suszarnicze. Ich powierzchnia umożliwia nam przetarcie 50 tys. m3 drewna. 6 podstawowych gatunków drewna, które obrabiamy to:
  • dąb,
  • buk,
  • jesion,
  • olcha,
  • klon.
Nasz tartak przygotowuje następujące produkty:
  • tarcica liściasta nieobrzynana,
  • tarcica stelażowa,
  • tarcica twardzielowa,
  • tarcica bezklasowa.
Przyjmujemy również zlecenia na zamówienia niestandardowe. Wśród realizacji znajdują się między innymi podkłady transportowe oraz podkłady ogrodowe.

Nasza tarcica stelażowa doskonale sprawdza się do wyrobu szkieletów dla mebli tapicerowanych. Przygotowujemy ją głównie w następujących grubościach: 26, 28 i 32.

Polecamy również naszą tarcicę twardzielową z drewna bukowego. Stosuje się ją przy produkcji mebli skrzyniowych, długich elementów stelaży mebli, czy klejonki.

Tarcica krajowa, którą sprzedajemy posiada certyfikat FSC 100%.

Terminowo przygotowujemy każde zamówienie, bez względu na ilość! Wysokiej jakości tarcica sprzedawana jest każdorazowo z dołączoną specyfikacją do faktury. Drewno, z którego korzystamy, pochodzi z najlepszych rejonów Polski. Jako pierwsi w kraju stworzyliśmy tarcicę do produkcji stelaży (stelażówkę) oraz jako jedyni foliujemy paczki grubą folią, która nie przepuszcza wilgoci i daje klientom możliwość magazynowania tarcicy "pod chmurką". Dodatkowo elastycznie podchodzimy do transportu i dowozimy nawet kilka paczek- nie trzeba brać całego TIRa.

Jakość naszej tarcicy jest potwierdzone przez certyfikat ISPM I FSC.

Zapraszamy do kontaktu - zakład MGJ w Leśniewie.

Artykuły

Suszona tarcica dębowa i bukowa – klasy oraz zastosowanie
Suszona tarcica dębowa i bukowa – klasy oraz zastosowanie
Jeśli chcesz poznać specyfikację wysokiej klasy tarcicy suszonej z dębu oraz buku, koniecznie kliknij link i zapoznaj się z umieszczonym pod nim artykułem.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MGJ sp. z o.o.

MGJ sp. z o.o., Leśniewo

Opinie (4)

Opinie o firmie MGJ sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
04.07.2021
Sprzedają doskonałe drewno bukowe, bardzo solidnie wysuszone. Cena przystępna.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
24.05.2021
Zamówiliśmy od nich już ogromne ilości tarcicy twardzielowej. Nigdy nie musieliśmy reklamować towaru. Deski są zawsze idealnie wysuszone i nie ma w nich nadmiaru wilgoci.
Darek
Darek
5.0
04.03.2021
Z zakładem w Leśniewie współpracujemy od lat, głównie ze względu na wysoką i niezmienną jakość tarcicy bukowej. Produkt posiada certyfikat jakości i zawsze jest bardzo dokładnie opisany.
Madura
Madura
5.0
17.01.2021
Przyznaję, że tarcica pierwsza klasa. Doskonale nadaje się do produkcji stelaży. Zawsze możemy liczyć na transport, mniejszych oraz większych zamówień.
Tagi