Artykuły metalowe do łączenia różnych materiałów
Artykuły metalowe do łączenia różnych materiałów , Metalowiec, Bytom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6271098356
REGON: 272965420
Rok założenia:
1993

O firmie

Zapraszamy do Metalowca! W Bytomiu od lat sprzedajemy artykuły metalowe i inne produkty. Zapewniamy duży wybór i fachowe doradztwo.


Oferta

Nowoczesne techniki zamocowań to nasza specjalność! W Metalowcu oferujemy produkty renomowanych producentów przeznaczone do łączenia metalu, drewna, PCV, płyt kartonowo-gipsowych i innych materiałów. Przykładem są śruby, nakrętki i podkładki różnych odmian. Ponadto sprzedajemy kołki rozporowe, nity, nitonakrętki, kotwy metalowe i chemiczne oraz papowe, stolarskie, tapicerskie i stolarskie. Polecamy też kątowniki, ceowniki, okucia i wsporniki do drewna i płyt wiórowych oraz elementy przeznaczone do montażu płyt kartonowo-gipsowych. Są to siatki do szlifowania gipsu, profile, narożniki, a także:
  • wkręty typu tex
  • kołki typu molly, parasolka i driva,
  • wieszaki typu ES obrotowe, kotwowo-krokwiowe i dwuhakowe,
  • łączniki krzyżowe, podłużne i poprzeczne,
  • pręty mocujące.
W Metalowcu sprzedajemy również rękawice ochronne, odzież roboczą i różne narzędzia. Polecamy narzędzia ręczne i elektronarzędzia wraz z wiertłami i tarczami.

Dodatkowych informacji o asortymencie Metalowca udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Kontakt

Kontakt Metalowiec

Metalowiec, Bytom

Opinie (0)

Opinie o firmie Metalowiec


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.