Serwis, montaż, naprawa i projekt urządzeń
Serwis, montaż, naprawa i projekt urządzeń, Metal-tech Janusz Nowaczewski, Gniezno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7841121697
REGON: 301056690
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Metal-Tech mieści się w Gnieźnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Jej właścicielem jest Janusz Nowaczewski. W branży działamy od 2009 roku. Specjalizujemy się w urządzeniach grzewczych.

Oferta

Oferujemy Państwu przede wszystkim profesjonalny serwis urządzeń grzewczych Vaillant. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Proponujemy produkty takie jak: urządzenia klimatyzacyjne, centrale wentylacyjne, centrale z odzyskiwaniem ciepła czy wentylatory. Zapewniamy fachowy serwis, montaż oraz projekt. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą poprzez poradnictwo z zakresu użytkowania urządzeń. Działamy na terenie całej wielkopolski.

Proponujemy:
  • nagrzewnice,
  • kurtyny powietrzne,
  • pompy ciepła,
  • kolektory słoneczne,
  • zbiorniki buforowe.
Oferujemy również elementy systemu wentylacji, w tym kanały, kratki, antermostaty, a także filtry do central wentylacyjnych, aparaturę modułową oraz komponenty automatyki.

Świadczymy również rozmaite usługi, takie jak: projektowanie systemów klimatyzacji i wentylacji, kompleksowe dostawy oraz montaż systemów klimatyzacji i wentylacji, dostawa i montaż urządzeń klimatyzacyjnych indywidualnych, klimatyzacja precyzyjna z nawilżaniem, czyszczenie i higienizacja central oraz przewodów wentylacyjnych, pomiary parametrów środowiska wewnętrznego powietrza (wilgotność, temperatura, różnica ciśnień, hałas), kompleksowe dostawy i montaż kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła, serwis i naprawy urządzeń wentylacyjnych oraz central wentylacyjnych, projekt i wykonawstwo układów automatyki budynkowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Dlaczego warto zdecydować się na piaskowanie metali?
Dlaczego warto zdecydować się na piaskowanie metali?
Piaskowanie metali to zabieg, który wykonujemy wtedy, gdy chcemy usunąć uszczerbki metali. Jednak czy warto go wykonywać? Jakie są jego zalety? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Metal-tech Janusz Nowaczewski

Metal-tech Janusz Nowaczewski, Gniezno

Opinie (2)

Opinie o firmie Metal-tech Janusz Nowaczewski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Artur
Artur
4.0
04.11.2020
Szczerze polecam, naprawa przebiegła bezproblemowo.
Błażej
Błażej
5.0
30.09.2020
Pełen profesjonalizm. Obsługa doskonale zna się na oferowanych urządzeniach, chętnie doradza. Serwis też bez najmniejszych problemów.