Obróbka aluminium, stali oraz blach
Obróbka aluminium, stali oraz blach, Metal Concept Sławomir Kusiak, Olbrachcice Wielkie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8821100540
REGON: 360351108
Rok założenia:
2015

O firmie

Właścicielem firmy Metal Concept jest Sławomir Kusiak. Zajmujemy się obróbką metali oraz kształtowaniem blach. Działamy od 2014 roku, a nasza siedziba znajduje się w Olbrachcicach Wielkich, w województwie dolnośląskim.

Oferta

Obróbka skrawaniem to jedna z głównych usług, jaką oferujemy Klientom. W zakładzie dysponujemy maszynami, które umożliwiają nam sprawne toczenie, frezowanie, gwintowanie i wiercenie. Dzięki temu wytwarzamy nawet najbardziej skomplikowane detale zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez zamawiającego. Najważniejsze procesy, jakie przeprowadzamy podczas produkcji to:
  • obróbka aluminium,
  • obróbka stali czarnej,
  • obróbka stali nierdzewnej,
  • obróbka blach.
Jako kadra firmy Metal Concept mamy doświadczenie w obróbce metali i zawsze dobieramy odpowiednią metodę, która zapewni nam wysoką powtarzalność i precyzję. W razie potrzeby stosujemy na przykład skrawanie kształtowe, punktowe lub obwiedniowe. W zależności od projektu dostarczonego do pracowni możemy też wdrożyć obróbkę zgrubną, średnio dokładną, dokładną oraz bardzo dokładną.

Kolejną usługą, jaką oferujemy Klientom, jest obróbka blach stalowych i aluminiowych. Z tych uniwersalnych materiałów wytwarza się najróżniejsze części, a w tym podzespoły maszyn, prefabrykaty budowlane, wsporniki, obudowy, podwozia, a także elementy samochodów czy sprzętu RTV i AGD. Gładka i płaska metalowa płyta ma szeroki zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. My zajmujemy się jej kształtowaniem, a Klientom zapewniamy następujące usługi:
  • cięcie blach,
  • walcowanie blach,
  • zgrzewanie blach,
  • żłobienie blach,
Poza produkcją elementów z blach zajmujemy się także spawaniem w osłonie gazowej albo bez. Za pomocą technologii takich jak MMA, MIG/MAG oraz TIG trwale łączymy ze sobą aluminium i stal czarną i nierdzewną.

Zachęcamy do kontaktu - firma Metal Concept z Olbrachcic Wielkich.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Metal Concept Sławomir Kusiak

Metal Concept Sławomir Kusiak, Olbrachcice Wielkie

Opinie (0)

Opinie o firmie Metal Concept Sławomir Kusiak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.