Szybkie i dokładne tłumaczenie dokumentów
Szybkie i dokładne tłumaczenie dokumentów, Meritum Anna Nowakowska-Wawrzyniak, Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7340004733
REGON: 490173962
Rok założenia:
1986

O firmie

W skład grupy Meritum wchodzą dwa przedsiębiorstwa. Ich właścicielkami są Anna Nowakowska-Wawrzyniak oraz Kinga Wawrzyniak. Siedziba naszej firmy mieści się w Nowym Sączu, w województwie małopolskim. Działamy jako wielopokoleniowa firma rodzinna, która w branży działa od 1990 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w tłumaczeniach w języku niemieckim i angielskim. Ponadto służymy fachową pomocą przy załatwianiu spraw urzędowych w Niemczech i Austrii (między innymi zasiłek rodzinny, podatek dochodowy).

Oferta

Bogata oferta naszej firmy obejmuje ekspresowe tłumaczenia. Wszelkie przekłady wykonujemy nawet tego samego dnia. Cena za tłumaczenie na język niemiecki i angielski znajduje się w przedziale od 30 do 45 zł od strony, natomiast na język polski mieści się w przedziale od 20 do 35 zł od strony.

Profesjonalnie tłumaczymy:
  • dokumenty samochodowe, w tym dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu,
  • akty ślubu,
  • wszelkie dokumenty dla USC,
  • umowy o pracę,
  • odcinki wypłat oraz rocznych potwierdzeń dochodów,
  • inne dokumenty urzędowe.
Oferujemy zniżki zarówno dla stałych klientów, jak i przy dużych zleceniach.
Zajmujemy się również pomocą w załatwianiu rozmaitych spraw związanych z działalnością na terenie Niemiec i Austrii, między innymi pomagamy pracownikom zatrudnionym w tych krajach złożyć rozliczenie roczne podatku dochodowego i odzyskać podatek, osobom prowadzącym działalność gospodarczą wykonać rozliczenie roczne podatku dochodowego oraz przedsiębiorstwom zajmującym się przewozem osób rozliczyć podatek VAT.

Pomagamy w rozmaitych sprawach urzędowych, takich jak wyrejestrowanie działalności gospodarczej, wymeldowanie się spod adresu, zamknięcie konta, wypełnienie wniosku o odszkodowanie za urlop i inne. Oferujemy także pomoc w składaniu wniosku o zasiłek rodzinny oraz odczytywaniu i odpisywaniu na listy urzędów. Ponadto piszemy do urzędów zapytania, ponaglenia i odwołania.

Wykonujemy usługi również korespondencyjnie i drogą elektroniczną. Zapraszamy do współpracy z firmą Meritum w Nowym Sączu.

Kontakt

Kontakt Meritum Anna Nowakowska-Wawrzyniak

Meritum Anna Nowakowska-Wawrzyniak, Nowy Sącz

Opinie (0)

Opinie o firmie Meritum Anna Nowakowska-Wawrzyniak