Elektronika aut marki Mercedes
Elektronika aut marki Mercedes , Merc Prog. Elektromechanika pojazdowa. Diagnostyka, tuning, programowanie., Wojcieszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6941534197
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Merc Prog zajmuje się elektromechaniką pojazdową we wszystkich autach marki Mercedes. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wojcieszynie, w województwie dolnośląskim. Posiadamy piętnastoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Obsługa luksusowych aut to nie tylko nasza praca, ale również pasja! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Oddając w nasze ręce samochód marki Mercedes obdarzacie nas Państwo zaufaniem, które bardzo doceniamy. Merc Prog robi wszystko, aby serwis i obsługa samochodów była wykonywana na najwyższym poziomie, zgodnym ze standardami marki. Nasi mechanicy to doświadczone osoby, które od lat zajmują się technologią i poszerzają swoją wiedzę w zakresie motoryzacji. Elektromechanika to złożona dziedzina. Aby nasze usługi wykonać prawidłowo, przeprowadzamy pełną komputerową diagnozę pojazdu i oceniamy stan techniczny samochodu. Dzięki temu wiemy, jakie metody i techniki dopasować do wykonywanych prac. Nasz serwis elektromechaniczny współpracuje ze sprawdzonym partnerem, jakim jest Merc Diag.

Nasze główny usługi obejmują takie obszary jak:
  • diagnostyka i programowanie,
  • tuning zewnętrzny,
  • serwis oświetlenia,
  • chip tuning,
  • dostosowanie aut z USA i Anglii.
W ramach elektromechaniki możemy Państwu zaoferować kodowanie kluczyka elektronicznego lub alarmu, naprawdę centralnego zamka i montaż kamery cofania. Zajmujemy się także dopisywaniem używanych modułów i sterowników. Sprawnie naprawiamy układ Airmatic, SBC i ABC. Obsługujemy systemy Airbag i zaawansowane pompy SBC, które spełniają funkcję ABS. Montujemy, a także programujemy nowoczesne oświetlenie samochodowe. Oferujemy doposażanie mercedesów. Możemy zająć się aktualizacją oprogramowania online. Nasza działalność związana jest także z konwersjami modeli poliftingowych, nawigacjami Comand i usuwaniem fabrycznych blokad na silnikach samochodowych.

Zapewniamy Państwu pełną obsługę i najwyższą jakość części zamiennych. Nasze doświadczenie pozwala nam wykonywać sprawne i precyzyjne przeglądy aut marki Mercedes w zakresie elektroniki i elektromechaniki.

Zapraszamy do odwiedzenia Merc Prog w Wojcieszynie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Merc Prog. Elektromechanika pojazdowa. Diagnostyka, tuning, programowanie.

Merc Prog. Elektromechanika pojazdowa. Diagnostyka, tuning, programowanie., Wojcieszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Merc Prog. Elektromechanika pojazdowa. Diagnostyka, tuning, programowanie.