Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8481879701
REGON: 388912594
Rok założenia:
2021

O firmie

Firma Megabel ma swoją siedzibę w Ełku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Pracownia, której właścicielem jest Wojciech Dobrzyński, świadczy usługi stolarskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Pośród wielu usług stolarskich, naszą specjalnością jest produkcja mebli na wymiar. Nowoczesne zaplecze techniczne, doświadczenie pracowników i solidne narzędzia pracy umożliwiają nam realizację wielu, nawet skomplikowanych zleceń. Stolarka to nie tylko nasza praca, ale również pasja, dzięki której wykonujemy nietuzinkowe meble na zamówienie.

Oferta to:
  • meble biurowe,
  • zabudowa kuchenna,
  • szafy wnękowe na wymiar.
Solidnie wykonana zabudowa do domu to inwestycja na lata, dlatego warto upewnić się, że zostanie zrobiona przez fachowców. Do realizacji zleceń wykorzystujemy wysokiej jakości, sprawdzone materiały. Proponujemy korzystne warunki finansowe i krótkie terminy realizacji zleceń.

Działamy sprawnie i z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny pracy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.

Zapraszamy.

Artykuły

Megabel-produkcja mebli kuchennych na wymiar
Megabel-produkcja mebli kuchennych na wymiar
Meble kuchenne na wymiar mają same atuty. Ich produkcję warto zlecić renomowanemu zakładowi stolarskiemu, chociażby firmie Megabel z siedzibą w Przytułach.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MEGABEL Wojciech Dobrzyński

MEGABEL Wojciech Dobrzyński, Przytuły

Opinie (0)

Opinie o firmie MEGABEL Wojciech Dobrzyński