Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 20:00
Wt.
10:00 - 20:00
Śr.
10:00 - 20:00
Cz.
10:00 - 20:00
Pt.
10:00 - 20:00
Sb.
10:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9511172072
REGON: 011197445
KRS: 0000142293
Rok założenia:
1995
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przychodnie specjalistyczne, Mega-Lens Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Ośrodek Mikrochirurgii Oka, Warszawa Mega-Lens to Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna i Ośrodek Mikrochirurgii Oka. Znajduje się Warszawie, a jej początki sięgają 1995 roku. Założycielami kliniki są okuliści Marek Czubak, Waldemar Woźniak i Wojciech Gałecki. Przychodnia prowadzi też 4 filie:
 • Filia nr 1
  Centrum Korekcji Wad Wzroku
  al. Jana Pawła II 66
  00-170 Warszawa
  tel. +48 22 636 33 70
 • Lecznica Okulistyczna
  ul. Surowieckiego 8 lok 809
  02-785 Warszawa
  tel. +48 22 855 51 41
 • Ośrodek Mikrochirurgii Oka
  al. Armii ludowej 15
  00-632 Warszawa
  tel. +48 22 825 11 33
 • Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki
  ul. Puławska 111a
  02-707 Warszawa
  tel. +48 22 114 01 11

Oferta

Mega-Lens to placówka medyczna skupiająca specjalistów z zakresu diagnostyki i leczenia operacyjnego oczu. Wykonują oni zabiegi poprawiające komfort widzenia oraz zabiegi estetyczne. Działają zarówno w ramach prywatnej praktyki lekarskiej, jak i na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jakie wady wzroku leczone są w Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej i Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens w Warszawie?
W Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej i Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens leczone są m.in. jaskra, zaćma oraz plamka żółta. Pacjenci zgłaszają się też do placówki z zezem, stożkiem rogówki, obrzękiem plamki żółtej i Aniridią, czyli nieprawidłową budową tęczówki lub jej brakiem. Pomoc udzielana jest też w przypadku odwarstwienia siatkówki, afaki, wad wzroku i zmian na powiekach.

Jakie badania wykonywane są w Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej i Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens?
W Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej i Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens wykonywane są takie badania jak:
 • angiografia fluoresceinowa,
 • badania na synoptoforze,
 • badania śródbłonka rogówki,
 • badania elektrofizjologiczne,
 • badania GDx,
 • scaningowa tomografia laserowa HRT II,
 • interferometria laserowa,
 • komputerowe badanie pola widzenia,
 • krzywa dobowa ciśnienia wewnątrzgałkowego,
 • perymetria komputerowa.
Ponadto pacjenci poddawani są optycznej koherentnej tomografii (OCT), badaniu ORA, pomiarze centralnej grubości rogówki, czyli pachymetrii i tonometrii dynamicznej. Inne badania wykonywane w klinice to tonometria aplanacyjna, topografia rogówki, biomikroskopia ultradźwiękowa UBM, a także USG gałki ocznej i barwne zdjęcie dna oka. Dodatkowo przed operacjami od pacjentów pobierana jest krew do badań.

Jakie zabiegi wykonywane są w Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej i Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens?
Zabiegi wykonywane są w Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej i Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens to m.in. laseroterapia siatkówki i plamki żółtej. Ponadto okuliści wykonują operacje zaćmy, zaćmy wtórnej i jaskry. Wszczepiane są tu również sztuczne tęczówki i wykonywane iniekcje doszklistkowe. Możliwe jest też operowanie opadających powiek i usuwanie z powiek różnych zmian skórnych, w tym kaszaków i cyst. Dodatkowo operacyjne leczony jest wytrzeszcz oczu oraz powieki są rekonstruowane. Uzupełnieniem oferty medycznej w zakresie zabiegów jest korygowanie wzroku poprzez wszczepienie sztucznych soczewek. Takie operacje mogą pomóc na krótkowzroczność, nadwzroczność, niezborność i starczowzroczność. Najczęściej tego typu wady są jednak korygowane poprzez dobranie soczewek lub okularów korekcyjnych, czym zajmują się optycy w gabinecie Mega-Lens.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie medycznej Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej i Ośrodku Mikrochirurgii Oka Mega-Lens. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową. Kontakt można nawiązać za pomocą specjalnego formularza na stronie albo telefonicznie.

Artykuły

Jak przebiega leczenie odwarstwienia siatkówki
Jak przebiega leczenie odwarstwienia siatkówki
Odwarstwienie siatkówki może wystąpić samoistnie lub na skutek innych chorób czy urazów. Przeczytaj artykuł i poznaj objawy tej choroby oraz sposoby leczenia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mega-Lens Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Ośrodek Mikrochirurgii Oka

Mega-Lens Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Ośrodek Mikrochirurgii Oka, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Mega-Lens Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Ośrodek Mikrochirurgii Oka