Nagrody dla małych pacjentów
Nagrody dla małych pacjentów, Mediaflor, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271894183
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Mediaflor znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą artykułów dziecięcych. Prowadzi sklep internetowy w którym oferowane są nagrody dla małych pacjentów gabinetów stomatologicznych.

Oferta

Wizyty u stomatologa bardzo często stresują dzieci, dlatego warto zainteresować się sposobami na zmniejszenie tego zdenerwowania. Rozwiązaniem, które proponuje firma Mediaflor są nagrody, które dentyści wręczają małym pacjentom za dzielność. W sklepie przedsiębiorstwa znajdują się nagrody dla dziewczynek i chłopców. Maluchy z pewnością ucieszą się z wręczenia im dowodu ich wytrwałości i odwagi, takiego jak dyplom, medal albo legitymacja dzielnego pacjenta. Dostępne są też inne bardzo ciekawe upominki. Można wśród nich wyróżnić:
  • naklejki
  • breloki
  • tatuaże dla dzieci
  • kredki
  • pojemniki na zęby
Dla dzieci można też nabyć bransoletki, długopisy, gry planszowe i gniotki. Specjalnie dla dziewczynek przygotowano również gumki do włosów, kolczyki, laleczki i pierścionki, a dla chłopców resoraki i piłki antystresowe. Stomatolodzy mogą tu również kupić użyteczne przedmioty, takie jak szczoteczki do zębów i terminarzyki wizyt.

Upominki nie tylko pozwalają zapomnieć o stresie i budują pozytywne skojarzenia z gabinetem stomatologicznym, ale również edukują. Dotyczy to szczególnie malowanek z których można się nauczyć pielęgnowania zębów.

Pełen asortyment firmy Mediaflor i możliwość złożenia zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Wizyta dziecka u dentysty – jak się do niej przygotować?
Wizyta dziecka u dentysty – jak się do niej przygotować?
Dziecko powinno znaleźć się pod opieką stomatologa w momencie pojawienia się pierwszego zęba. Dowiedz się, jak ta wizyta powinna wyglądać i o co pytać lekarza.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mediaflor

Mediaflor, Łódź

Opinie (3)

Opinie o firmie Mediaflor

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aleksander
Aleksander
5.0
14.09.2019
Podoba mi się oferta tego sklepu! Od kiedy wręczam maluchom nagrody to zdecydowanie łatwiej mi się pracuje.
Mariola
Mariola
5.0
02.07.2019
Duży wybór upominków i niskie ceny. W moim gabinecie mam zawsze spory zapas nagród dla dzieci.
Agata
Agata
5.0
29.05.2019
Od kilku lat leczę maluchy i wiem, że nagroda to dla nich najlepsza motywacja. W tym sklepie internetowym kupuję upominki zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.