Profesjonalne usługi kosmetyczne i medycyna estetyczna
Profesjonalne usługi kosmetyczne i medycyna estetyczna, Medea Gabinet Medycyny I Kosmetologii Estetycznej Magda Meller, Rypin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8921464738
REGON: 364223407
Rok założenia:
2016

O firmie

Gabinet Medycyny I Kosmetologii Estetycznej Madea znajduje się w Rypinie w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem firmy jest Magda Meller, która posiada duże doświadczenie w branży kosmetycznej. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług kosmetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Prowadzimy profesjonalny salon medycyny i kosmetologii, oferujemy również zabiegi bezinwazyjne. Wysoka jakość wykonania i zadowolenie Klientów są dla nas priorytetowe dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno podstawowe usługi takie jak manicure, czy pedicure jak i bardziej zaawansowane, na przykład usuwanie naczynek. Ponadto do naszej oferty należą:
  • wypełnianie doliny łez,
  • wypełnianie zmarszczek,
  • wypełnianie ust,
  • mezoterapia,
  • przedłużanie rzęs,
  • dermokonsultacje,
  • lipoliza.
Naszym atutem jest nowoczesne wyposażenie dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystujemy też nici liftingujące, fibrynę i osocze bogatopłytkowe, a także toksynę botulinową, czy rollery medyczne.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta to zapraszamy na zabiegi do naszego salonu. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do gabinetu medycyny I kosmetologii estetycznej Medea!

Artykuły

Profesjonalna usługa poprawy własnego samopoczucia
Profesjonalna usługa poprawy własnego samopoczucia
Działania prowadzące do poprawy własnego samopoczucia mogą być wynikiem wielu większych lub mniejszych działań, takich jak kosmetyczne zmiany wyglądu

Wideo

Kontakt

Kontakt Medea Gabinet Medycyny I Kosmetologii Estetycznej Magda Meller

Medea Gabinet Medycyny I Kosmetologii Estetycznej Magda Meller, Rypin

Opinie (1)

Opinie o firmie Medea Gabinet Medycyny I Kosmetologii Estetycznej Magda Meller

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Helena
Helena
5.0
19.05.2019
Świetnie wykonany manicure, jestem bardzo zadowolona. Salon stanął na wysokości zadania, na pewno pozostanę stałą klientką. Polecam serdecznie!