Okulista, laryngolog, neurochirurg, onkolog, chirurg
Okulista, laryngolog, neurochirurg, onkolog, chirurg, Med-Plus sp.j. Centrum medyczne. Gozdek M., Maroszyńska M., Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
10:00 - 19:00
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
10:00 - 19:00
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
10:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7262597273
REGON: 100574353
KRS: 0000313528

O firmie

Centrum Medyczne Med-Plus M.Gozdek M.Targalska znajduje się w Łodzi od 2009 roku. W naszym centrum możecie Państwo otrzymać pomoc z zakresu okulistyki, neurochirurgii, laryngologii i onkologi. Zrzeszamy lekarzy specjalistów, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Zapraszamy.


Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Nasz gabinet mieszczący się w Centrum Medycznym Med-Plus specjalizuje się w dziedzinie medycyny, jaką jest okulistyka. Przyjmujemy dorosłych oraz dzieci. Leczymy różne choroby oczu. Oferujemy szereg badań wykonanych na miejscu w gabinecie.

Naszą absolutną nowością w dziedzinie okulistyki jest leczenie suchego oka. Nasi specjaliści stosują nową metodę w diagnostyce suchego oka, która nazywa się OSA. Umożliwia ona ocenę warstwy wodnej i lipidowej. Wyniki badania mogą kwalifikować do zabiegu E-EYE. Jest to terapia bezbolesna i daje długotrwałe efekty.

Zakres działań lekarskich to okulistyka ogólna i dziecięca. Nasze usługi obejmują również leczenie takich chorób jak:
  • jaskra,
  • zaćma,
  • choroby siatkówki.
Wykonujemy bezinwazyjne leczenie jaskry MLT, a także laseroterapię siatkówki w trybie mikropuls. Zajmujemy się diagnostyką chorób oczu, oceną dna oka i nerwów wzrokowych w 3D. Korzystamy z komputerowego badania wzroku za pomocą autorefraktometru. Oferujemy okulistyczną opiekę dla kobiet w ciąży.

Operacyjnie leczymy jaskrę i zaćmę. Pomagamy dzieciom, które niedowidzą lub mają zeza.

W centrum medycznym można także zakupić okulary korekcyjne. Oferujemy Państwu bardzo szeroki wybór oprawek i szkieł kontaktowych od sprawdzonych producentów. Zajmujemy się także naprawą zepsutych okularów.

Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego Med-Plus w Łodzi i w Pabianicach.


Artykuły

Zespół suchego oka – objawy i leczenie
Zespół suchego oka – objawy i leczenie
Choć zespołu suchego oka nie da się wyleczyć do samego końca, dzięki rozwojowy branży medycznej można znacznie ograniczyć niekomfortowe objawy choroby.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Med-Plus sp.j. Centrum medyczne. Gozdek M., Maroszyńska M.

Med-Plus sp.j. Centrum medyczne. Gozdek M., Maroszyńska M., Łódź

Opinie (2)

Opinie o firmie Med-Plus sp.j. Centrum medyczne. Gozdek M., Maroszyńska M.

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Paula
Paula
5.0
23.07.2019
Najlepszy okulista u jakiego byłam. Zawsze po prostu musiałam czytać literki z tablicy. A tutaj zmierzono mi ciśnienie oka i zbadano jego dno. To dosyć ważne badanie, które wcześniej pomijano. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
18.10.2013
Po wizycie u laryngologa nasuwają się trzy wnioski: drogo, turboszybko, nieprzyjemnie. Mam nadzieję, że przeczytają to właściciele MED PLUS i wpłynie na pozytywną zmianę praktyki. Wybór gabinetów prywatnych jest tak szeroki, że wszystkie trzy elementy powinny mieć znaczenie. Poniżej wyjaśnienie. Drogo: prywatna wizyta u laryngologa, koszt 80 PLN (w innym prywatnym centrum medycznym 60 PLN). Turboszybko: pacjenci umawiani są co 5 min. Chciałbym czuć komfort że mogę sobie pozwolić na szczegółowe rozpatrzenie mojego przypadku, rozwianie wątpliwości, odpowiedzi na pytania. Nieprzyjemnie: czułem się jak idź stąd. Oprócz tego, że chcę wyzdrowieć, chciałbym poznać więcej szczegółów na temat choroby, jej przyczynę, środki zapobiegawcze na przyszłość. Asystentka wypisująca recepty (plus za organizację pracy), po moim pytaniu o inaczej dawkowany antybiotyk zapytała, czy chcę sobie sam wypisać receptę.