Narzędzia do odkręcania śrub
Narzędzia do odkręcania śrub, Mechanizacja s.c., Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542585409
REGON: 240587858
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firmę Mechanizacja znajdą Państwo w Katowicach. Działalność prowadzimy od 1990 roku, będąc renomowanym producentem narzędzi i akcesoriów hydraulicznych. Nasza działalność skupia się także na dystrybucji sprzętu znanych i cenionych na całym świecie marek. Dodatkowo zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych.

Oferta

W Mechanizacji od wielu lat specjalizujemy się w wyposażaniu polskich kopalni w w profesjonalne narzędzia pneumatyczne, górnicze i hydrauliczne przystosowane do pracy pod ziemią. Ponadto nasze urządzenia znajdują zastosowanie w hutnictwie, kolejnictwie, budownictwie i branży wodociągowej. Nasze produkty, dzięki nieiskrzącej obudowie, zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy w atmosferze wybuchowej. Dodatkowo produkujemy własne konstrukcje.

Firma Mechanizacja proponuje Państwu:
  • ściągacze, zakrętaki, prasy, manometry, siłowniki i kliny hydrauliczne
  • cylindry rozpierające, ściągające, RCH oraz hydrauliczne
  • wiertarki do metalu
  • młotki udarowe i igłowe
  • pompy elektryczne oraz ręczne
  • prasy stołowe i warsztatowe
  • taśmy tnące
  • klucze uderzeniowe
  • ściągacze jarzmowe, wewnętrzne, do łożysk i mechaniczne
  • podnośniki EBJ
Prowadzimy też sprzedaż wysokiej jakości pił taśmowych i zakrętarek.

Pracuje u nas wyspecjalizowana kadra pracownicza, służąca fachowym doradztwem podczas zakupów i wyboru optymalnego sprzętu. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, który umożliwia nam wielozadaniowość. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zlecenia bezproblemowo i sprawnie.

Zajmujemy się także serwisowaniem różnego rodzaju narzędzi. Wykonujemy remonty pogwarancyjne naszych narzędzi, zarówno podstawowych, jak i kapitalnych. Nasi specjaliści poprzez wieloletnie doświadczenie, są w stanie bardzo szybko zlokalizować usterkę. Naprawiony sprzęt będzie działał bez zarzutu. Dodatkowo zapewniamy okres gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie napraw narzędzi hydraulicznych i pneumatycznych.

Czynnie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, które zaopatrujemy w profesjonalne narzędzia, które przystosowane są do użytku w ciężkim przemyśle. Wyprodukowane przez nas narzędzia znajdują zastosowanie w górnictwie, kolejnictwie, serwisach samochodowych, budownictwie, gazownictwie, branży wodociągowej, a także w przemyśle maszynowym.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Przy produkcji narzędzi bierzemy pod uwagę wszystkie uwagi i wskazówki ze strony osoby zamawiającej. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji o Mechanizacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Mechanizacja s.c.

Mechanizacja s.c., Katowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Mechanizacja s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Fabian
Fabian
5.0
14.08.2019
Narzędzia od Mechanizacji są niezawodne! Od dawna z nich korzystam i nie zamierzam ich zamieniać na inne.