przyjazna Samochody - stacje obsługi, mechanicy, Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz, Jędrzychów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6921827453
REGON: 020727927
Rok założenia:
2013

O firmie

Firmę Mechanika Samochodowa prowadzimy od 2020 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Jędrzychów, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem jest Jacek Kuśnierz.

Oferta

Mechanika Pojazdowa to firma, która nie tylko świadczy usługi autoholowania na najwyższym poziomie, ale także oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą i serwisem pojazdów. Nasza firma doskonale rozumie, jak ważne jest bezpieczeństwo oraz sprawność techniczna pojazdu, dlatego stawiamy na profesjonalizm i precyzję w każdym zadaniu, jakie podejmujemy.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim możliwość przewozu dwóch pojazdów naraz, co sprawia, że jesteśmy odpowiednim wyborem nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm oraz rolników potrzebujących transportu maszyn rolniczych czy motocykli. Dzięki naszemu doświadczeniu i odpowiednio wyposażonym pojazdom gwarantujemy bezpieczny i terminowy transport, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jednak nasze usługi nie kończą się na autoholowaniu. Jesteśmy również specjalistami w zakresie pomocy drogowej, świadcząc kompleksowe wsparcie w sytuacjach awaryjnych na drodze, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze zespół wyszkolonych techników szybko i sprawnie naprawi usterki drobne oraz pomoże w uruchomieniu pojazdu.

Dodatkowo oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, takich jak:
  • diagnostyka komputerowa,
  • serwis i naprawa klimatyzacji,
  • wymiana i sprzedaż opon osobowych i dostawczych,
  • naprawy z dziedziny mechaniki pojazdowej.
Jeśli szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy, która zapewni kompleksową obsługę Twojego pojazdu, to Mechanika Pojazdowa jest właśnie dla Ciebie. Liczymy na możliwość świadczenia naszych usług i zapewnienia Ci spokoju o każdej porze dnia i nocy.

Zapraszamy!

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Niepokojące objawy pracy samochodu, czyli kiedy wybrać się do warsztatu? Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz
Niepokojące objawy pracy samochodu, czyli kiedy wybrać się do warsztatu? Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz
Niepokojące odgłosy dochodzące spod maski samochodu lub widoczne objawy zużycia i uszkodzenia poszczególnych elementów powinny być skonsultowane z mechanikiem.
Dlaczego warto pamiętać o wyważaniu kół w zakładzie wulkanizacyjnym? Sprawdź ofertę Mechaniki Pojazdowej Jacka Kuśnierza
Dlaczego warto pamiętać o wyważaniu kół w zakładzie wulkanizacyjnym? Sprawdź ofertę Mechaniki Pojazdowej Jacka Kuśnierza
To czy nasze koła są w pojeździe odpowiednio wyważone, warto sprawdzić w Warsztacie Samochodowym Jacka Kuśnierza każdorazowo przy sezonowej wymianie ogumienia.
Kompleksowe wsparcie w awariach samochodowych Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz
Kompleksowe wsparcie w awariach samochodowych Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz
Jak znaleźć dobrego mechanika? Pełna oferta usług, duża wiedza, wsparcie i doświadczenie to podstawa. Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz to miejsce warte uwagi!

Wideo

Kontakt

Kontakt Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz

Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz, Jędrzychów

Opinie (3)

Opinie o firmie Mechanika Pojazdowa Jacek Kuśnierz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

3.7

Opinie użytkowników

gabrielawf
gabrielawf
1.0
09.07.2024
Brak kompetencji, fachowej wiedzy i kultury ODRADZAM
Krystian
Krystian
5.0
31.05.2022
U nich wymieniam opony i robię geometrię kół. Są przygotowani też do wymiany łożysk. Wiem, bo raz skorzystałem z tej usługi. Ceny są atrakcyjne.
Kuba
Kuba
5.0
31.03.2022
Pomogli mi, kiedy złapałem gumę na autostradzie. Zjawili się bardzo szybko. Moje auto jest już w pełni sprawne, a ta firma działa naprawdę szybko.