Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6811371070
REGON: 366587786
Rok założenia:
2017

O firmie

CARMOT to profesjonalny warsztat samochodowy specjalizujący się w zakresie wszelkiej mechaniki pojazdowej. Działamy na terenie Krakowa oraz powiatu tarnowskiego i Lisia Góra. Osobą zarządzającą firmą jest Wojciech Maniecki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatu.


Oferta

W zakresie mechaniki pojazdowej posiadamy wieloletnie doświadczenie, co bezpośrednio przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług. Nasz warsztat może pochwalić się rozbudowaną ofertą kierowaną do każdego typu Klientów. Warto również wspomnieć, iż na trenie firmy obsługiwać Państwa będą doświadczeni mechanicy posiadający szeroki zakres wiedzy i liczne pozwolenia. W trakcie realizacji zleceń wykorzystywane są specjalistyczne części zapewniające pełne bezpieczeństwo.

W ofercie Carmot znajduje się przede wszystkim:
  • samochodowy serwis pogwarancyjny i gwarancyjny
  • naprawa samochodów osobowych
  • naprawa samochodów ciężarowych
  • wulkanizacja
  • remonty
  • i wiele innych

Dopełnienie oferty stanowi prowadzenie przeglądów okresowych pojazdów. Zachowanie bezpieczeństwa na drodze jest niezwykle ważne dlatego, gdy tylko zaczyna się coś dziać, sprawę najlepiej jest przekazać profesjonalnemu warsztatowi mechanicznemu. Wszelkie powierzone nam zadania zostaną zrealizowane terminowo, sumiennie i z troską o najdrobniejsze szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Wideo

Kontakt

Kontakt Mechanika Pojazdowa Carmot Wojciech Maniecki

Mechanika Pojazdowa Carmot Wojciech Maniecki, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Mechanika Pojazdowa Carmot Wojciech Maniecki