Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6431760664
REGON: 381743036
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma Moryson zlokalizowana jest w Siemianowicach Śląskich. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych i mebli na wymiar. Osobą decyzyjną jest Dawid Moryson.

Certyfikaty i dyplomy

Meble Biurowe – Na indywidualne zamówienie naszych klientów tworzymy funkcjonalne biurowe meble na wymiar. Katowice są podstawowym terenem działania, ale do zapoznania się z naszą oferta zachęcamy także klientów z innych miast, którzy szukają nowoczesnych mebli biurowych. Tworząc nasze meble biurowe pamiętamy o tym, by były one jak najbardziej funkcjonalne i pozwalały na maksymalne wykorzystanie zajmowanej przestrzeni.

Oferta

Specjalizujemy się w produkcji mebli wyróżniających się wysoką jakością oraz wyjątkową estetyką. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw. Naszym Klientom proponujemy:
  • meble na wymiar,
  • meble kuchenne,
  • zabudowy kuchenne,
  • szafy wnękowe,
  • meble biurowe,
  • montaż mebli.
Uzupełnieniem asortymentu są komody, regały, stoliki i witryny. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam wykonanie każdego mebla na wymiar. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, które pochodzą od renomowanych producentów. Wszelkie prace realizujemy według wcześniej przygotowanego projektu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Umiejętności praktyczne potwierdzają liczne certyfikaty. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się także realizacji nietypowych zleceń. Ponad 500 zestawów do zabudowy wnęk, które wyszły z naszej hali produkcyjnej świadczą o tym, iż jesteśmy poważnym i solidnym producentem.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Moryson Siemianowicach Śląskich

Marki i specjalizacje

Studia kuchenne i meble na wymiar Moryson Katowice
Wykonujemy kompleksową zabudowę przestrzeni lokalowej meblami kuchennymi. Dokonujemy profesjonalnych pomiarów, przygotowujemy projekty mebli, instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej dla ekipy budowlanej. Montujemy meble wraz z podłączeniem sprzętu AGD. Zajmujemy się produkcja mebli z płyt laminowanych z frontami MDF, PCV, fornir, które wykazują się dużą trwałością i estetycznym wyglądem.

Kontakt

Kontakt Meble Moryson Dawid Moryson

Meble Moryson Dawid Moryson, Siemianowice Śląskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Meble Moryson Dawid Moryson

Tagi