Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1250432830
REGON: 012792612
Rok założenia:
2015
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Meble na zamówienie, Mebel-Art, Zielonka Firma Mebel-Art ma swoją siedzibę w Zielonce, w województwie mazowieckim. Działa w branży meblarskiej oferujące nowe sprzęty oraz naprawiając wcześniej wykonane. Powstała w 2015 roku, a jej właścicielem jest Dariusz Michalak.

Oferta

Mebel-Art to firma ceniona za dokładność, stosowanie tradycyjnych metod obróbki drewna oraz wdrażanie niekonwencjonalnych rozwiązań. W zakładzie stosowane są najlepsze jakościowo materiały i specjalistyczne narzędzia, które w rękach doświadczonych rzemieślników pozwalają na realizację niepowtarzalnych projektów.

Czym zajmuje się firma Mebel-Art z Zielonki?
Firma Mebel-Art z Zielonki zajmuje się produkcją mebli drewnianych. Produkuje meble na indywidualne zamówienie, w oparciu o własne projekty albo wizję zamawiającego. Możliwe jest wykonanie mebli niepowtarzalnych lub będących kopią mebli antycznych i z innych epok. Stolarze pracujący w zakładzie mają doświadczenie w produkcji mebli rustykalnych, wiktoriańskich i innych, pasujących do każdego wnętrza. Przykładami produkowanych mebli są zabudowy kuchenne składające się z szafek stojących i wiszących, blatów oraz obudów sprzętów AGD. Ponadto w pracowni powstają szafy, komody, sekretarzyki, sofy, krzesła i meble łazienkowe.

Jakie prace artystyczne wykonuje firma Mebel-Art?
Prace artystyczne wykonywane przez Mebel-Art to nie tylko umiejętne łączenie elementów drewnianych, ale również ich bogate zdobienie. Oferta usług wykonywanych w pracowni obejmuje takie prace jak:
  • rzeźbienie w drewnie,
  • inkrustacje,
  • pozłotnictwo,
  • intarsje
  • grawerowanie,
  • toczenie w drewnie,
  • toczenie w metalu
  • kowalstwo artystyczne.
Jakie usługi świadczy firma Mebel-Art?
Firma Mebel-Art świadczy usługi renowacji mebli. Przy pomocy tradycyjnych metod, narzędzi i materiałów odnawiane są meble antyczne, w tym w pełni drewniane oraz tapicerowane. Renowacja obejmuje odnawianie rzeźb, złoceń i różnych detali.

Więcej informacji związanych z działalnością prowadzoną przez Mebel-Art można uzyskać pod podanym numerem telefonu. Warto też napisać e-maila.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mebel-Art

Mebel-Art, Zielonka

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Mebel-Art