Wykonujemy meble kuchenne na zamówienie
Wykonujemy meble kuchenne na zamówienie, MD Mebel Glass Solutions Dariusz Macierzyński, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5241777106
REGON: 140204659
Rok założenia:
2004

O firmie

Przedsiębiorstwo MD Mebel Glass Solutions prowadzone jest przez Dariusza Macierzyńskiego. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie. Posiadamy duże doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu obsługę na wysokim poziomie.

Oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli na zamówienie. Zajmujemy się także tworzeniem systemów aluminiowo-szklanych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że meble będą solidne i trwałe. Przygotowujemy projekty estetyczne, a przy tym funkcjonalne.

Wykonamy dla Państwa:
  • meble kuchenne,
  • meble przesuwne,
  • meble biurowe,
  • meble nietypowe.
Przygotowując projekty mebli, bierzemy pod uwagę panujące trendy i czerpiemy inspiracje zarówno z kraju, jak i świata. Proponujemy zarówno meble klasyczne, jak i nowoczesne. Zapewniamy szeroki wybór akcesoriów oraz produktów ozdobnych. Przygotowujemy wypełnienia szaf z płyty laminowanej, szkła kolorowego, szkła drukowanego czy płytą fornirowaną. Oferujemy własne systemy lekkich ścianek działowych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również zabudowy i ścianki ze szkła, proponujemy także szklane drzwi.

W razie jakichkolwiek problemów czy pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy naszym fachowym doradztwem. Oferujemy atrakcyjne ceny i terminowe wykonanie wszelkich zleconych nam zadań.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MD Mebel Glass Solutions w Warszawie.

Artykuły

Meble na wymiar i ścianki działowe – od zamówienia po montaż
Meble na wymiar i ścianki działowe – od zamówienia po montaż
Proces produkcyjny mebli na zamówienie składa się z takich etapów jak: pomiar mebli i wnętrz, właściwa produkcja, wykańczanie oraz końcowy proces montażowy.

Wideo

Kontakt

Kontakt MD Mebel Glass Solutions Dariusz Macierzyński

MD Mebel Glass Solutions Dariusz Macierzyński, Warszawa

Opinie (7)

Opinie o firmie MD Mebel Glass Solutions Dariusz Macierzyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
02.05.2019
Polecam wszystkim, robili mi meble do kuchni. Jest to małe pomieszczenie, więc zależało mi, żeby było funkcjonalnie. Spisali się na medal.
Zuza
Zuza
5.0
09.03.2019
Sprawdzona, solidna firma. Słyszałam już wiele pozytywnych opinii i wreszcie przekonałam się na własnej skórze, że były prawdziwe. Polecam.
Olaf
Olaf
5.0
18.01.2019
Warto skorzystać z ich oferty. Robią meble dokładnie na wymiar, pracują szybko, oferują dobre ceny.
Kamila
Kamila
5.0
20.11.2018
Robili mi garderobę. Dobre materiały, wszystko wykonane bardzo solidnie. Zdecydowanie polecam.
Ada
Ada
5.0
18.09.2018
Polecam wszystkim, przygotowali mi zabudowę do kuchni, jest bardzo funkcjonalna, wszystko dobrze zorganizowane, dzięki temu gotuje mi się o wiele lepiej i wygodniej niż wcześniej.
Konrad
Konrad
5.0
26.07.2018
Podejmują się realizacji nawet nietypowych zleceń. Przygotowali mi piękne meble do biura, dokładnie na wymiar. Cena niewygórowana jak na taką jakość.
Klaudia
Klaudia
5.0
24.05.2018
Wykonali mi piękne meble do kuchni. Dokładnie o czymś takim marzyłam - nowoczesne, ale z elementami klasyki. Zdecydowanie polecam tę firmę!