Usługi transportowe na terenie Polski
Usługi transportowe na terenie Polski, Mc Trans Cezary Kwiatkowski, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5422113278
REGON: 50495669
Rok założenia:
2013

O firmie

Jako MC Trans funkcjonujemy w branży od 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Właścicielem jest Cezary Kwiatkowski. Świadczymy usługi transportowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą w branży transportowej, która cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Do tej pory udało nam się nawiązać owocną współpracę z firmami, doceniającymi nasze usługi oraz wkład i zaangażowanie w realizację zleceń.

Naszą główną specjalnością jest transport towarowy drogowy. Dysponujemy bogato wyposażoną flotą pojazdów, dzięki której możemy sprawnie dostarczać w określone miejsce ładunki o różnej podatności transportowej. Największą zaletą tego rodzaju transportu jest to, że można go wykorzystać w komunikacji infrastruktury drogowej, czyli na autostradach i drogach innych klas. W przypadku torów, stacji kolejowych, czy portów morskich i lotnisk, jest to znacznie bardziej ograniczone ze względu na mniejszą ilość występowania.

Usługi transportowe obejmują m.in. przewóz ładunków, które się łatwo psują. Używamy zabudów chłodniczych na ciężarówkach, by towary docierały do klientów świeże. Powierzone nam ładunki odpowiednio zabezpieczamy i dokładamy wszelkich starań, aby dotarły one do punktu docelowego w nienaruszonym stanie. O sprawny, bezpieczny i terminowy transport dbają nasi doświadczeni kierowcy. Cechuje ich odpowiedzialność, punktualność i pełen profesjonalizm. Powierzając towar w ich ręce, klienci nie muszą się o nic martwić.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapraszamy.

Artykuły

Mc Trans - bezpieczny przewóz ładunków łatwo psujących się w warunkach chłodniczych
Mc Trans - bezpieczny przewóz ładunków łatwo psujących się w warunkach chłodniczych
Niektóre towary wymagają transportu w ściśle określonej temperaturze. Tylko w ten sposób mogą zachować swoją świeżość i wysoką jakość. Sprawdź ofertę Mc Trans!

Kontakt

Kontakt Mc Trans Cezary Kwiatkowski

Mc Trans Cezary Kwiatkowski, Białystok

Aktualności

  • usługi transportowe

    01.03.2023

    Usługi transportowe to działalność polegająca na dostarczaniu z punktu A do punktu B towarów. Ładunki najczęściej są przewożone ciężarówkami. Cała usługa polega na załadunku połączonym z zabezpieczeniem towarów, transporcie i rozładunku we wskazanym miejscu. Transportowane są różne ładunki, w tym te, które łatwo się psują.

Opinie (0)

Opinie o firmie Mc Trans Cezary Kwiatkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.