Usługi księgowe i rachunkowe w szerokim zakresie
Usługi księgowe i rachunkowe w szerokim zakresie, Mbj Biznes sp. z o.o. Biuro Rachunkowe, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7792415475
Rok założenia:
2013
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe o nazwie MBJ Biznes. Nasza siedziba znajduje się na trenie Poznania. Funkcjonujemy w branży nieprzerwanie od 2001 roku i zapewniamy swoim klientom obsługę procesów księgowych, a także finansowych. Działamy zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Podstawą działalności naszego biura jest świadczenie usług księgowych oraz rachunkowych. W tym zakresie możemy zapewnić Państwu prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także ewidencjonowanie wszelkiego rodzaju operacji gospodarczych. Z końcem roku rozliczamy finanse klientów i dostarczamy zeznania podatkowe do Urzędu Skarbowego.

Ponadto zapewniamy pełną obsługę kadr i płac. Przygotowujemy nowe umowy pracownicze, zapewniamy rejestrację pracowników w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, a także dokonujemy comiesięcznych rozliczeń ZUS. Możemy też przygotować zeznania podatkowe pracowników.

Ponadto tworzymy:
  • listy płac,
  • świadectwa pracy,
  • karty wynagrodzenia,
  • zaświadczenia o wynagrodzeniu,
  • zaświadczenia o zatrudnieniu dla pracowników.
Uzupełnienie naszej oferty księgowej to usługi świadczone dla cudzoziemców. Udzielamy pomocy w uzyskaniu pozwoleń na pobyt i pracę, tworzymy oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy i wspieramy przy rejestracji podatkowej. Dodatkowo obcokrajowcy mogą liczyć na pomoc w rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym.

Klientom biznesowym natomiast proponujemy pośrednictwo leasingowe. Leasing maszyn, urządzeń bądź samochodów niejednokrotnie jest korzystniejszym rozwiązaniem, aniżeli kupno. Służymy Państwu pomocą przy wyborze najlepszych opcji, uzyskaniu niskich kosztów i przy innych czynnościach potrzebnych do uzyskania leasingu.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem MBJ Biznes z Poznania.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mbj Biznes sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Mbj Biznes sp. z o.o. Biuro Rachunkowe, Poznań

Opinie (2)

Opinie o firmie Mbj Biznes sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Wioletta
Wioletta
4.0
21.05.2022
Współpraca z tym biurem księgowym układa się naprawdę dobrze. Służą też profesjonalnym doradztwem podatkowym. Polecam serdecznie.
Andrzej
Andrzej
5.0
31.03.2022
Sporządzanie sprawozdań finansowych zdecydowanie stoi tu na wysokim poziomie. Widać, że umiejętnie i sumiennie wykonują swoje zadania.