Budowa domów z bali
Budowa domów z bali, Mazurskie Domy Sp. z o.o., Wyszembork

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5862315661
Dodatkowe kontakty:

502 085 849

Branża:

O firmie

Mazurskie Domy to spółka z siedzibą w Wyszemborku, w powiecie mrągowskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Firma powstała ponad 20 lat temu i od tego czasu zajmuje się budową drewnianych domów i innych konstrukcji. Rozwiązania, które promuje są ekologiczne i bardzo estetyczne.

Oferta

Drewno to materiał od zarania ludzkości stosowany w budownictwie. Również firma Mazurskie Domy uczyniła z niego główny budulec swoich konstrukcji. Przedsiębiorstwo w ramach swojej działalności projektuje i buduje domy z pojedynczych i podwójnych belek drewnianych. Obiekty mieszkalne powstają w wybranych stylach, np. skandynawskim, myśliwskim, country i alpejskim. Każdy z nich ma swoje zalety i cieszy oczy wyjątkowymi wykończeniami. Walory estetyczne domów są niezaprzeczalne, ale klienci cenią domy budowane przez firmę także za przestrzeń, która jest wewnątrz. Po zakończeniu prac budowlanych nowi właściciele mogą dowolnie zaadaptować wnętrza na swoje potrzeby. Zaletą obiektów jest też ich energooszczędność. Odpowiednia izolacja sprawia, że nie trzeba zbyt mocno grzać, by w środku było ciepło. Warto też pamiętać o właściwościach drewna, które naturalnie nawilżają powietrze, a to jest zdrowe dla układu oddechowego człowieka. Mazurskie Domy oddają klientom konstrukcje z wykonanymi dachami, wstawionymi drzwiami i oknami, a także położonymi podłogami. W przypadku domów piętrowych wstawiane są także schody wraz z poręczami.

Poza domami całorocznymi i letniskowymi firma odnawia obiekty mieszkalne, altany i balkony drewniane, a także podejmuje się budowy takich konstrukcji jak:
  • więźby dachowe
  • garaże
  • wiaty garażowe
  • tarasy
  • ganki
  • altany
Ciekawym rozwiązaniem dla miłośników przyrody i wypoczynku są również drewniane wozy, tzw. caravany. Kształtem przypominają barakowozy, ale drewniana konstrukcja jest bardzo estetyczna i podatna na prace wykończeniowe wewnątrz.

Uzupełnieniem firmowej oferty jest budowa obiektów przemysłowych z drewna. Mogą to być magazyny, wiaty przemysłowe i budynki inwentarskie.

Oczywiście wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Mazurskie Domy, dlatego warto odwiedzić jej stronę internetową. Witryna to miejsce w którym przeczytają Państwo o zaletach drewnianych konstrukcji i zobaczą dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane przez firmę zlecenia.

Kontakt

Kontakt Mazurskie Domy Sp. z o.o.

Mazurskie Domy Sp. z o.o., Wyszembork

Opinie (0)

Opinie o firmie Mazurskie Domy Sp. z o.o.