Zawsze przybywamy na czas - specjalistyczny transport medyczny
Zawsze przybywamy na czas - specjalistyczny transport medyczny, Mazovia Medical Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Błonie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182088023
Rok założenia:
2012

O firmie

Prowadzona przez nas firma Mazovia Medical Plus mieści się w Błoniu, na terenie województwa mazowieckiego. Od kilku lat zajmujemy się opieką i specjalistycznym transportem medycznym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Certyfikaty i dyplomy

Stosujemy system zarządzania jakością (ISO) w zakresie transportu sanitarnego i pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej.

Oferta

Naszą specjalnością jest transport medyczny, zarówno dla osób niepełnosprawnych, jak i chorych. Kładziemy ogromny nacisk nie tylko na bezpieczeństwo całego transportu, ale i na jego komfort. W tym celu zatrudniamy doświadczonych kierowców oraz współpracujemy z profesjonalnym zespołem, złożonym z lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarzy.

Transport pacjentów odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych karetek. Nasze pojazdy wyposażoną są w kardiomonitory, defibrylatory, AED, pulsoksymetry, tlen i ciśnieniomierze. Podczas przewozu pacjent jest pod stałą opieką ratownika lub pielęgniarza. Przy wcześniejszym ustaleniu warunków przewozu istnieje także możliwość asysty ze strony lekarza.

Przewozy wykonujemy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz dla pacjentów indywidualnych. Przewozimy Klientów pod wskazany adres szpitala, poradni, przychodni specjalistycznej lub każdego innego wskazanego adresu. Z naszych usług korzystają firmy ubezpieczeniowe, placówki rehabilitacyjne i domy opieki społecznej.

Do naszej oferty należą także zabezpieczenia medyczne. W ramach usługi obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy masowe, okolicznościowe i sportowe pod kątem opieki medycznej. Dodatkowo organizujemy i przeprowadzamy kursy udzielania pierwszej pomocy.

Zapewniamy na przykład:
  • transport specjalistyczny,
  • transport medyczny,
  • transport osób chorych,
  • transport osób niepełnosprawnych,
  • przewóz do przychodni,
  • przewóz na rehabilitację,
  • przewozy chorych za granicę,
  • przewóz do domów opieki,
  • przewóz do ośrodków rehabilitacyjnych,
  • przewóz pacjentów z uzależnieniami.
Zatrudniamy świetnie przeszkoloną kadrę, zapewniającą wszystkim pacjentom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo przejazdu. W sposób ciągły monitorujemy stan zdrowia osoby przebywającej pod naszą opieką. Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną i odpowiednimi środkami farmakologicznymi. Przewozy odbywają się w miłej atmosferze, z poszanowaniem praw i wymagań każdego pacjenta.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Mazovia Medica Plus z Błonia oraz do nawiązania owocnej współpracy zainteresowanych!

Artykuły

Jak zorganizować transport medyczny za granicę?
Jak zorganizować transport medyczny za granicę?
Jak zorganizować transport dla osoby, która musi podróżować w pozycji leżącej? Czytaj dalej, a znajdziesz odpowiedź – przygotowaliśmy ją specjalnie dla Ciebie!
Jak zostać dobrym ratownikiem medycznym?
Jak zostać dobrym ratownikiem medycznym?
Jakie trzeba mieć wykształcenie, aby zostać ratownikiem medycznym? Dlaczego nie każdy człowiek nadaje się na ratownika? Co trzeba umieć, aby pracować karetce?
Zabezpieczenie medyczne
Zabezpieczenie medyczne
W chwili, gdy chcemy miło spędzić czas nie myślimy o korzystaniu z pomocy medycznej. Warto jednak zwrócić uwagę, gdzie podczas imprez znajduje się karetka.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mazovia Medical Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Mazovia Medical Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Błonie

Opinie (16)

Opinie o firmie Mazovia Medical Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
20.05.2022
Są to prawdziwi profesjonaliści, którym z czystym sumieniem można zaufać.
Dorota
Dorota
5.0
01.03.2022
Zdecydowanie można na nich liczyć w dosłownie każdym momencie.
Marysia
Marysia
5.0
04.01.2022
Usługi przewozu osób chorych stoją tutaj na naprawdę wysokim poziomie.
Roksana
Roksana
5.0
19.11.2021
Kompleksowa obsługa i profesjonalne podejście do każdego pacjenta.
Darek
Darek
5.0
17.09.2021
Nie znam lepszych pracowników medycznych, którzy tak dobrze dbaliby o przewożonych pacjentów.
Andrzej
Andrzej
5.0
21.07.2021
Polecam z czystym sumieniem. W transporcie osób niepełnosprawnych nie mają sobie równych.
Artur
Artur
5.0
23.05.2021
Zdecydowanie warto im zaufać. Pracują tam wykwalifikowani pracownicy medyczni.
Łucja
Łucja
4.0
29.03.2021
Odpowiedni ludzie, w odpowiednim miejscu. Zdecydowanie warto powierzyć im transport osób chorych do przychodni oraz szpitala.
Maciej
Maciej
4.0
25.01.2021
Jako osoba niepełnosprawna miałem zapewniony odpowiedni transport, a także komfort podczas przewozu mnie do placówki medycznej. Zdecydowanie polecam.
Piotr
Piotr
5.0
14.11.2020
Naprawdę dobra firma świadcząca transport osób chorych. Zawsze sprawnie i bezpiecznie przewożą swoich pacjentów. Polecam gorąco.
Urszula
Urszula
4.0
16.09.2020
Opieka medyczna na najwyższym poziomie. W trakcie przewozu zadbali o wszystko, czego potrzebowała moja Mama. Polecam serdecznie.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
19.07.2020
Zabezpieczyli imprezę masową w naszej firmie. Pech tak chciał, że mieli szansę się wykazać, kiedy to jeden z uczestników zderzył się z drugim. Panowie z Mazovia Medical Plus szybko udzielili im niezbędnej pomocy. Polecam serdecznie.
Oliwia
Oliwia
4.0
25.05.2020
Transport medyczny na najwyższym poziomie. Pomogli mi w przewozie niepełnosprawnego syna. Oferują naprawdę korzystne stawki.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
16.03.2020
Przeprowadzili szkolenia z pierwszej pomocy w mojej firmie. Panowie wykazali się naprawdę ogromną wiedzą profesjonalizmem. W przystępny sposób wyjaśnili nawet najtrudniejsze czynności, a następnie odpowiadali na nawet najbardziej wymagające pytania. Jestem pełen podziwu.
Edwin
Edwin
5.0
01.01.2020
Prawdziwi profesjonaliści. Potrzebowałam transportu medycznego dla mojego ojca, którego trzeba było odebrać ze szpitala. Panowie odpowiednio zabezpieczyli Tatę i przewieźli go w bezpieczny sposób do naszego domu. Na miejscu pomogli go takle ułożyć w naszym łóżku. Polecam.
Maja
Maja
5.0
09.11.2019
Z ich usług musiałam skorzystać, kiedy z dnia na dzień moja babcia przestała chodzić. Mieliśmy bardzo ważną wizytę u lekarza, który nie miał możliwości dojazdu do nas. Z pomocą przyszła firma Mazovia Medical Plus. Dowieźli nas pod adres wskazanej placówki i pomogli dostać się na oddział. Panowie są bardzo mili i uczynni, mieli naprawdę świetne podejście do osoby w tak podeszłym wieku, jak moja babcia. Polecam serdecznie.