Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi
Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi, Maximus zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Rafał Michalski, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8241728339

O firmie

Maximus zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Rafał Michalski już od 2012 roku świadczy usługi w branży administracja domów mieszkalnych. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim.

Oferta

Korzystanie z usług zarządcy nieruchomości jest korzystne z wielu powodów. Po pierwsze, pozwala on na zaoszczędzenie czasu i zwiększenie efektywności w zarządzaniu nieruchomościami. Po drugie, zapewnia profesjonalne podejście do prowadzenia wszelkich spraw administracyjnych oraz technicznych. Wreszcie, przekłada się na lepszą wartość nieruchomości, która może przynieść większe korzyści finansowe w przyszłości.

Jako firma mamy doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkalnymi, działając głównie na terenie Warszawy. Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak:
 • administracja nieruchomościami,
 • zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi,
 • obsługa techniczna budynków,
 • wsparcie w zakresie prawnym,
 • wsparcie w zakresie księgowym,
 • wsparcie w zakresie finansowym.
Nasze usługi zarządcze obejmują również łączenie interesów właścicieli i najemców, organizację remontów oraz skuteczne działania w przypadku opóźnień w płatnościach.

Jeśli poszukują Państwo rzetelnego zarządcy nieruchomości, który zapewni przyjazną i kompetentną obsługę, serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem Maximus Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami w Warszawie!

Artykuły

Oferta obsługi nieruchomości w Warszawie i okolicach
Oferta obsługi nieruchomości w Warszawie i okolicach
Firma zarządzające nieruchomościami zajmują się ich administracją. Klientom oferują m.in. prowadzenie księgowości wspólnoty i obsługę techniczną budynków.

Kontakt

Kontakt Maximus zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Rafał Michalski

Maximus zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Rafał Michalski, Warszawa

Aktualności

 • Obsługa prawna nieruchomości

  13.05.2024

  Maximus, renomowana firma z Warszawy, oferuje kompleksową obsługę prawną nieruchomości, zapewniając klientom wsparcie na każdym etapie transakcji. Dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy naszych prawników, jesteśmy w stanie skutecznie doradzać zarówno w przypadku zakupu, sprzedaży, jak i wynajmu nieruchomości na terenie całej Warszawy. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i rozpocząć współpracę z najlepszymi ekspertami w dziedzinie prawa nieruchomości.

 • zarządzanie nieruchomościami

  27.03.2024

  Zarządzanie nieruchomościami w Warszawie może być czasochłonne i skomplikowane, dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z usług profesjonalnego zarządcy nieruchomościami, takiego jak Maximus. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy w zakresie zarządzania nieruchomościami, Maximus jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie procesu, od wynajmu po utrzymanie nieruchomości, co pozwala właścicielom zaoszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnego stresu. Ponadto, Maximus oferuje usługi zarówno dla właścicieli mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i dla wspólnot mieszkaniowych, dostosowując swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu z Maximus, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc w zarządzaniu Państwa nieruchomością w Warszawie.

Opinie (0)

Opinie o firmie Maximus zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Rafał Michalski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.