Oferujemy różne okulary i oprawki
Oferujemy różne okulary i oprawki, Max-Q Zakład Optyczny Paweł Ryszkowski, Mstów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:30 - 16:30
Wt.
10:30 - 16:30
Śr.
10:30 - 16:30
Cz.
10:30 - 16:30
Pt.
10:00 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7491007296
REGON: 530622369
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Zakład Optyczny Max - Q znajduje się w Mstowie, w powiecie częstochowskim, na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 1993 roku. Zajmujemy się badaniem wzroku. Właścicielem jest Paweł Ryszkowski.

Oferta

O wzrok należy dbać w każdym wieku, dlatego tak ważne są systematyczne wizyty w zakładzie optycznym. Nasz zakład istnieje od 26 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do osób w różnym wieku.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonawstwo badań wzroku, naprawę okularów i dobór soczewek. Pomożemy wszystkim zainteresowanym wybrać możliwie najlepsze rozwiązania dla oczu. Wykonamy komputerowe badanie wzroku, by obiektywnie go ocenić i dobrać najkorzystniejszą opcję. Zdajemy sobie sprawę, że nieodpowiednie soczewki mogą znacznie pogorszyć widzenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty asortyment okularów oraz modnych oprawek, a także profesjonalnych szkieł kontaktowych, w tym progresywnych i kolorowych. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować liczne akcesoria, w tym etui i ściereczki do okularów.

Nasz asortyment obejmuje najmodniejsze kolekcje oraz produkty znanych i renomowanych marek. Dzięki doświadczeniu możemy zapewnić fachowy dobór okularów do kształtu twarzy klienta. Możemy zaoferować duży wybór okularów korekcyjnych oraz korekcyjnych przeciwsłonecznych. Prowadzimy również sprzedaż okularów ochronnych do komputera i progresywnych. Uzupełnienie oferty stanowią okulary przeciwsłoneczne z filtrem i okulary polaryzacyjne.

W zakładzie optycznym znajdują się specjalistyczne urządzenia medyczne, co pozwala nam na wykonanie dokładnych badań. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Zakład optyczny Max-Q w Mstowie.

Artykuły

Czy warto nosić soczewki jednodniowe?
Czy warto nosić soczewki jednodniowe?
Soczewki jednodniowe to wygoda i higiena. W jaki sposób należy z nich korzystać i gdzie szukać tanich? Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto się zdecydować!

Wideo

Kontakt

Kontakt Max-Q Zakład Optyczny Paweł Ryszkowski

Max-Q Zakład Optyczny Paweł Ryszkowski, Mstów

Opinie (7)

Opinie o firmie Max-Q Zakład Optyczny Paweł Ryszkowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarosław
Jarosław
5.0
18.07.2020
Byłem tutaj na badaniu wzroku oraz doborze oprawek. Optometrysta był bardzo miły. Wyjaśnił mi, jak jeszcze lepiej mogę dbać o wzrok i pomógł dopasować szkła do mojej wady wzroku.
Joanna
Joanna
5.0
29.05.2020
Rok temu byłam tutaj z mężem i córką. Wszyscy troje kupiliśmy sobie tutaj oprawki. Mają ogromny wybór dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Można tutaj dostać naprawdę fajne i modne modele, ale są też tańsze okulary, np. dla dzieci, które szybko z nich wyrastają. Polecam ten salon za duży wybór i miłą obsługę.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
19.05.2020
Mają tu duży wybór akcesoriów optycznych. Polecam serdecznie.
Emilia
Emilia
5.0
20.03.2020
Usługi okulistyczne na wysokim poziomie. Polecam.
Urszula
Urszula
5.0
12.01.2020
Przychodzę tutaj systematycznie na badania wzroku. Polecam.
Dorota
Dorota
5.0
15.11.2019
Mają tu ogromny wybór soczewek i oprawek. Polecam.
Agata
Agata
5.0
18.09.2019
Jeden z lepszych zakładów optycznych w okolicy. Zawsze robię tutaj badanie wzroku. Polecam.