Profesjonalne pośrednictwo pracy
Profesjonalne pośrednictwo pracy, Max Power Sp. z o.o., Bielany Wrocławskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8842690682
REGON: 02096740700000
KRS: 0000328802
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Max Power zlokalizowana jest w Kobierzycach, na terenie powiatu wrocławskiego. Specjalizujemy się świadczeniu różnego rodzaju usług rekrutacyjnych oraz koordynacyjnych. Na rynku działamy od 2009 roku. Prowadzimy również oddziały w Mławie, Zabrzu, Skoczowie oraz Kijowie.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest profesjonalne świadczenie usług związanych z rynkiem pracy tymczasowej. Przez prawie dziesięć lat aktywnego działa w branży, nasza agencja zatrudnienia zdobyła setki zadowolonych klientów i zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam na wykonywanie powierzonych zleceń na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób szukających pracy, jak i do pracodawców szukających pracowników.

Na proces zatrudniania pracowników składa się:
  • Analiza potrzeb pracodawcy użytkownika
  • Selekcja pracowników
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych,
  • Zatrudnienie kandydatów w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub umowę cywilno-prawną,
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Pełna koordynacja pracownicza zatrudnionych.
Osobom poszukującym pracy tymczasowej oferujemy zatrudnienie w kilku różnych branżach, na wielu stanowiskach między innymi: operator wózka widłowego, pracownik produkcji, kontroler jakości czy specjalista ds. logistyki. Oferujemy również pracę dla Ukraińców. Pracownikom zza granicy zapewniamy obcojęzycznych koordynatorów, komfortowe warunki zamieszkania oraz transport do miejsca pracy.

Nasza praca, czyli praca z ludźmi, jest przede wszystkim naszą pasją. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i na każdym etapie zachowujemy profesjonalizm. Gwarantujemy sumienność i bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Jak szybko znaleźć pracę tymczasową?
Jak szybko znaleźć pracę tymczasową?
Czy warto szukać pracy na własną rękę, czy może lepiej skorzystać z usług doświadczonej Agencji Pracy? Dowiedz się, które rozwiązanie jest lepsze.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Max Power Sp. z o.o.

Max Power Sp. z o.o., Bielany Wrocławskie

Opinie (2)

Opinie o firmie Max Power Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
18.05.2019
Pracowałem przez nich w kilku różnych miejscach i nie mogę narzekać. Wypłata zawsze na czas i bez zbędnych problemów formalnych.
Magda
Magda
5.0
26.03.2019
Bardzo miła obsługa. Naprawdę starają się dopasować ofertę do poszczególnych ludzi. Sprawdzają co się umie i wtedy znajdują idealną pracę.