Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6521722704
Rok założenia:
2012

O firmie

Ortodonci, Max Dent - Ortodoncja & Stomatologia - S.C. Ewa Maksym, Czechowice-Dziedzice Gabinet stomatologiczny Max Dent zlokalizowany jest w Czechowicach-Dziedzicach, w województwie śląskim. Właścicielem placówki jest Dr Ewa Maksym , lekarz dentysta, specjalista II stopnia ortodoncji. Prowadzi również drugi gabinet w Katowicach.

Oferta

Max Dent to gabinet założony w celu leczenia dzieci i dorosłych. W miejscu tym przywracany jest zdrowy i piękny uśmiech. Dbają o to specjaliści z różnych dziedzin stomatologii.

W czym specjalizują się lekarze z Max Dent w Czechowicach-Dziedzicach?

Lekarze z Max Dent w Czechowicach-Dziedzicach specjalizują się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób zębów i dziąseł. W gabinecie zajmują się leczeniem osób w każdym wieku. Przywiązują dużą uwagę do profilaktyki stomatologicznej i higieny jamy ustnej. Diagnostykę opierają na aparacie rentgenowskim przeznaczonym do wykonywania zdjęć przylegających, panoramicznych i cefalometrycznych.

W zakres usług Max Dent wchodzą:
  • stomatologia estetyczna,
  • stomatologia dziecięca,
  • stomatologia zachowawcza,
  • chirurgia stomatologiczna,
  • protetyka.
Stomatolodzy wykonują wypełnienia z materiału światłoutwardzalnego w zębach stałych i mlecznych, odbudowę korony zęba na formówce oraz leczenie endodontyczne. Zajmują się też lakowaniem, lakierowaniem zębów fluorem, usuwaniem kamienia, piaskowaniem zębów czy kiretażem ręcznym zębów. Prowadzą leczenie nadwrażliwości zębów, szynowanie rozchwianych zębów oraz wybielanie metodą nakładkową. W razie potrzeby wykonują ekstrakcję zębów, w tym zębów zatrzymanych.

Co wchodzi w zakres leczenia ortodontycznego w gabinecie Max Dent?

W zakres leczenia ortodontycznego w Max Dent wchodzą pełne badania zębów oraz zgryzu. Ortodonci prowadzą konsultacje, podczas których przygotują szczegółowy plan leczenia na podstawie analizy cefalometrycznej. Wykonują ocenę rysów twarzy, czynności oddychania, mowy i połykania czy funkcjonowanie stawów skroniowo – żuchwowych.

Jakie aparaty ortodontyczne zakładane są pacjentom w gabinecie Max Dent?
Leczenie w gabinecie Max Dent prowadzone jest przede wszystkim przy pomocy stałych aparatów ortodontycznych. Zakładane są:
  • aparaty stałe kryształowe,
  • aparaty stałe kosmetyczne,
  • aparaty stałe metalowe.
Ponadto używane są nakładki prostujące Invisalign i nakładki prostujące Accu Smile.

Celem leczenia ortodontycznego jest poprawa estetyki rysów twarzy oraz uzyskanie prawidłowego, zdrowego zgryzu.

W celu rejestracji wizyt najlepiej zadzwonić. Więcej informacji o gabinecie Max Dent znajduje się na stronie internetowej.

Artykuły

Jaki aparat ordotondyczny ruchomy wybrać?
Jaki aparat ordotondyczny ruchomy wybrać?
Twoje dziecko czeka wizyta u ortodonty? Dowiedz się już dziś, jakie efekty przynosi leczenie. Bądź gotowy i przeczytaj jakie koszta niesie za sobą leczenie ort

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Max Dent - Ortodoncja & Stomatologia - S.C. Ewa Maksym

Max Dent - Ortodoncja & Stomatologia - S.C. Ewa Maksym, Czechowice-Dziedzice

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Max Dent - Ortodoncja & Stomatologia - S.C. Ewa Maksym

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
22.07.2020
Jeśli ktoś szuka dobrego ortodonty, to zdecydowanie polecam. Doskonali specjaliści, nowoczesny gabinet.
Szymon
Szymon
5.0
13.07.2020
nie jest najtaniej ale za to wiedzą co robią. A na zębach się nie opłaca oszczędzać.
Anna
Anna
5.0
10.05.2020
Jestem pacjentką od dawna, dzięki leczeniu ortodontycznemu wreszcie nie mam problemu żeby się uśmiechnąć - moje zęby są proste i równe!
Ilona
Ilona
5.0
05.03.2020
Polecam, rewelacyjny dentysta, świetne podejście do dzieci - dzięki temu pierwsza wizyta mojego syna była bezstresowa i bezbolesna.
Sebastian
Sebastian
5.0
27.01.2020
Byłem tutaj na wybielaniu zębów, efekt jest rewelacyjny, bardzo naturalny a jednocześnie widoczny. Z pewnością polecę znajomym!
Wojtek
Wojtek
5.0
02.11.2019
Najlepszy lekarz na jakiego trafiłem, leczenie bardzo skuteczne, przychodzimy tu z całą rodziną.
Janusz
Janusz
5.0
27.09.2019
Polecam, leczyłem się tutaj odkąd postanowiłem zrobić coś z moimi krzywym zębami. Właście zakończyłem leczenie i jestem zachwycony - efekt jest niesamowity.